/
2 dakikada okunabilir

BURAK DEMİRKESEN TÜRKİYE ÜÇÜNCÜSÜ

U20 Türkiye Şampiyonası’nda kendinden üç yaş büyük sporcularla yarışmasına rağmen cirit atmada 58,90’lık derecesi ile Türkiye üçüncülüğüne uzanan Burak Demirkesen’i tebrik eden Vali Çelik, “Yaşattığı gurur için teşekkür ediyor, başarılarının daimi olmasını diliyorum” dedi.

28-30 Mayıs tarihinde Bursa’da düzenlenen U20 Türkiye Şampiyonası’nda Kütahya Gençlik Spor İl Müdürlüğü Sporcusu Burak DemirkesenTürkiye üçüncüsü oldu.

Kütahya Gençlik Spor İl Müdürlüğü Sporcusu Burak Demirkesen, U20 Türkiye Şampiyonasıcirit atma branşında kendinden iki yaş büyük sporcularla yarıştığı yarışmada 58,90’lık derecesi ile Türkiye 3.’sü oldu.

Gençlik Spor İl Müdürlüğü’nden yapılan açıklamada “Sporcumuz Burak Demirkesen’i ve antrenör Kenan Özcan’ı tebrik ederiz” ifadelerine yer verildi.

BÜYÜKLERLE YARIŞTI

Burak Demirkesen için Kütahya Valisi Ali Çelik de bir kutlama mesajı yayınladı. Çelik, mesajında “Bursa’da düzenlenen U20TürkiyeŞampiyonası’ndan bir madalya da sporcumuz Burak Demirkesen’den geldi.Cirit atma branşında kendinden 2 yaş büyük sporcularla yarışan sporcumuz Türkiye 3.’sü olarak bizleri gururlandırdı.Yaşattığı gurur için teşekkür ediyor, başarılarının daimi olmasını diliyorum” ifadelerini kullandı.

Cevap yazın

Your email address will not be published.

Kütahya'dan son Spor haberleri

OLMADI ŞİMŞEK 1-1

Belediye Kütahyaspor sahasında Tuncay Fındıkçı’nın attığı golle öne geçtiği karşılaşmadan son dakikalarda yediği gol sonrasında 1-1

HEDEF SERİ GALİBİYETLER

Belediye Kütahyaspor’da Cumartesi günü oynanacak olan 1954 Kelkit Belediyespor karşılaşması için hazırlıklar devam ediyor. Belediye Kütahyaspor