/
4 dakikada okunabilir

‘EN ÖNEMLİ HEDEFİMİZ GELECEĞE NEFES OLMAK’

Orman Bölge Müdürlüğü çalışmalarına gerekli desteğin verileceğini ifade eden Milletvekili Ceyda Çetin Erenler,“Kütahyamızın zümrüt yeşili ormanlarını korumak ve zenginleştirerek geleceğe nefes olmasını sağlamak en önemli hedeflerimizden” dedi. İl Göç İdaresi’ni de ziyaret eden Çetin Erenler, “Hiçbir insanın vatan hasreti çekmeden yaşayacağı bir dünya hepimizin temennisidir” dedi.

Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Kütahya Milletvekili Ceyda Çetin Erenler, İl Başkanı Sebahattin Ceyhun, ve parti il yönetimi bir dizi ziyarette bulundu.

​AK Parti Kütahya Milletvekili Ceyda Çetin Erenler Kütahya Orman Bölge Müdürü Hasan Keskin’e nezaket ziyaretinde bulundu. Ziyarette AK Parti Kütahya İl Başkanı Sebahattin Ceyhun ile Ak Parti Kütahya İl Başkan Yardımcısı Ahmet Erdoğmuş’ta yer aldı.

Kütahya Orman Bölge Müdürlüğü’nün çalışmaları değerlendirildiği ziyarette Çetin Erenler, yeni hizmet binasının hayırlı olmasını diledi.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Bölge Müdürü Hasan Keskin, Kütahya’nın daha yeşil ve güzel bir görünüme sahip olması için teşkilat olarak çalıştıklarını belirtti ve projeleri hakkında bilgi verdi.

İLK BEŞ İLDEN BİRİ KÜTAHYA

Ormancılık ve Geleceğe Nefes Olma adına Kütahya Orman Bölge Müdürlüğü tarafından yapılan çalışmaları tebrik eden Kütahya Milletvekili Ceyda Çetin Erenler, her konuda gerekli desteğin verileceğini ifade ederek, hep birlikte Kütahya için çalıştıklarını dile getirdi.Ülkemizde orman varlığıyla dikkat çeken ilk beş ilimizden biri olan Kütahyamızın zümrüt yeşili ormanlarını korumak ve zenginleştirerek geleceğe nefes olmasını sağlamak en önemli hedeflerimizdendir.

Ziyaret; Kütahya Orman Bölge Müdürlüğü yeni hizmet binasının gezilmesi ile son buldu.

Kütahya İl Göç İdaresi Müdürü Hüseyin Demir’i ziyâret eden Milletvekili Ceyda Çetin Erenler ve İl Başkanı Sebahattin Ceyhun, Kütahya’da misafir olan yabancı uyrukluların durumu ve Yabancıları Geri Gönderme Merkezi’nin çalışmaları hakkında bilgi aldı.

‘HEPİMİZİN TEMENNİSİ’

Çetin Erenler, “Hiçbir insanın vatan hasreti çekmeden yaşayacağı bir dünya hepimizin temennisidir” dedi.

Kütahya Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfını da ziyaret eden heyet Vakıf Mehmet Öztopal’ ile bir araya geldi.

Milletvekili Çetin Erenler, vakfın koranavirüs’le mücadelede ve her daim Kütahya’daki ihtiyaç sahibi vatandaşlara destek olduğunu belirterek, ihtiyaç sahiplerine yalnızlık hissettirmeyen vakıf personeline teşekkür etti.

Cevap yazın

Your email address will not be published.

Kütahya'dan son Siyaset haberleri

ÇİFTÇİYE NEFES OLACAK

Cumhur ittifakı ortaklığıyla verilen kanun teklifi hakkında TBMM kürsüsünde konuşan MHP Kütahya Milletvekili Ahmet Erbaş, “Çiftçimize

‘GÜN SAYIYORUZ’

Kütahya ve tüm Türkiye’de iktidar tarafından ötekileştirilen vatandaşların değişim için gün saydığına değinen CHP Grup Başkan

‘DESTAN YAZDIK’

Bakanlığı döneminde Kütahya’ya 17 baraj, 6 gölet yapıldığını belirten Prof. Dr. Veysel Eroğlu, “11 tane baraj