4 dakikada okunabilir

MÜDÜRLÜK PERSONELİNE EĞİTİM VERİLDİ

Kütahya Orman Bölge Müdürlüğü’nde görevli 53 Orman Muhafaza Memuru ve 47 Orman İşletme Şefine, teorik ve uygulamalı eğitimler verildi. Katılımcılara verilen bilgilerin yararlı olması temennisinde bulunan Kütahya Orman Bölge Müdürü Hasan Keskin personele başarı diledi.

Orman Genel Müdürlüğü Dış İlişkiler Eğitim ve Araştırma Daire Başkanlığı tarafından organize edilen ve Kütahya Orman Bölge Müdürlüğü tarafından düzenlenen hizmet içi eğitim programı Emet Termal Otel’de başladı. 

Hizmet içi eğitim programına; Orman Genel Müdürlüğü Dış İlişkiler Eğitim ve Araştırma Daire Başkanı Mehmet Koç ve Orman Genel Müdürlüğü Basın Müşaviri Mümin Döngez, 53 Orman Muhafaza Memuru ve 47 Orman İşletme Şefi olmak üzere toplam 100 kişi katıldı.

Dört gün teorik ve iki gün uygulamalı olarak arazide gerçekleştirilen eğitim; Saygı Duruşu, İstiklal Marşı ve Kütahya Orman Bölge Müdürü Hasan Keskin’in yaptığı açılış konuşmasıyla başladı. Bölge Müdürü Hasan Keskin;  katılımcılara verilen bilgilerin yararlı olması temennisinde bulunarak, kendilerine meslek hayatları süresince başarılar diledi.

BAŞARI DİLEDİ

Mesleki başarıda eğitimin önemine değinenOrman Genel Müdürlüğü Dış İlişkiler Eğitim ve Araştırma Daire Başkanı Mehmet Koç,verilen bilgilerin tüm katılımcılar için kazanç olduğunu belirterek, eğitimin verimli geçmesi temennisi ile kendilerine başarılar diledi.

Eğitimler, Orman İdaresi ve Planlama konularında Orman Genel Müdürlüğü Başmühendislerinden Salih Zeki Toker ve Kemal Can, Silvikültür ve Gençleştirme konularında Silvikültür Daire Başkanlığı Gençleştirme Şube Müdürü Serdar Özkan, İşletme ve Pazarlama konularında Eskişehir İşletme ve Pazarlama Şube Müdürü Ramazan Yöntem, Orman Zararlıları ile Mücadele ve Koruma konularında Orman Zararlıları ile Mücadele Daire Başkanlığı Koruma Şube Müdürü Kamuran Birinci, Mühendis Selahattin Yıldırım ve İzmir Orman Bölge Müdürlüğü Orman Zararlıları İle Mücadele Şube Müdürü Ozan Cevizli tarafından verildi.

Orman Yangınları İle Mücadele konularında ise Antalya Orman Bölge Müdürlüğü Mühendislerinden Tolga Yılmaz, Odun Dışı ve Hizmetler konularında Odun Dışı ve Hizmetler Daire Başkanlığı Mühendislerinden Başar Bakır ve Benan Turan, Orköy konularında ise Eskişehir Orman Bölge Müdürlüğü Orköy Şube Müdürü Mefkure Güler tarafından bilgilendirmeler yapıldı.

Eğitim çalışmaları; Covid 19 tedbirleri kapsamında olabildiğince açık alanda olmak üzere maske kullanılarak ve sosyal mesafe sınırlarına dikkat edilerek gerçekleştirildi.

Cevap yazın

Your email address will not be published.

Kütahya'dan son Uncategorized haberleri

İç Denetçi Alacak

Batman Üniversitesi iç denetçi alacak Basın ilan kurumu resmi internet sitesinde yayımlanan ilana göre 5018  sayılı

HER ALANDA GÜÇLÜ TÜRKİYE

Sanayi üretimi verileri doğrultusunda Türkiye’de yılsonunda yüzde 9’un üzerinde büyüme sağlanacağını işaret eden AK Parti Kütahya