4 dakikada okunabilir

‘GİTMEDİĞİM KÖY KALMAYACAK’

MHP Kütahya Milletvekili Ahmet Erbaş’ı Aksaklar Köyü’nde görünce “Hayır olsun vekilim, aracınız arızamı yaptı? Yolunuzu mu kaybettiniz?” ifadelerini kullanan köylüler köye seçim dönemleri haricinde milletvekili gelmediğini belirtti.  Görevi sürecinde ziyaret etmediği köy kalmamasını hedeflediğini belirten Erbaş, “Vatandaşlarımızın ayağına giderek sorunlarını dinleyeceğim” dedi

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Kütahya Milletvekili Ahmet Erbaş, MHP Kütahya İl Başkanı Selçuk Alıç ile birlikte Gediz’e bağlı Aksaklar Köyü’nü ziyaret etti.

Ziyarete; Gökler Belediye Başkanı Yüksel Arık, Eski Gediz Belediye Başkanı Mustafa Arslan, Yenikent Belediye Başkanı Mehmet Karaca ve MHP Gediz İlçe Başkanı Fatih Aydınalp eşlik etti.

‘YOLUNUZU MU KAYBETTİNİZ?’

Ziyareti önceden öğrenmeyen köylüler karşılarında MHP Milletvekili Erbaş’ı görünce şaşkınlıklarını gizleyemedi. “Hayır olsun vekilim, aracınız arızamı yaptı? Yolunuzu mu kaybettiniz?” ifadelerini kullanan Aksaklılar, Erbaş’ın ziyaret için köye gelen ilk vekil olduğunu belirtti.

Köye seçim harici vekil gelmediğini belirten köylüler, köylerine ziyaret için gelen ilk ve tek vekil olduğu Ahmet Erbaş’a için teşekkür etti.

‘SORUNLARINI DİNLEYECEĞİM’

Tüm il, ilçe, belde ve köylerde yaşayan Kütahya halkının oyları ve teveccühü ile Kütahya Milletvekili olduğunu ifade eden MHP Kütahya Milletvekili Ahmet Erbaş ; “Göreve geldiğim günden buyana bütün ilçelerimize bir çok ziyaretler gerçekleştirdim. Geçtiğimiz yıl maalesef pandemi nedeniyle fazla ziyaret yapamadım. İnşallah bu yıl her zamankinden daha fazla vatandaşlarımızın ayağına giderek sorunlarını dinleyeceğim. Hangi ilçeye gidersem gideyim, muhakkak birkaç köyümüzü de ziyaret ediyorum. Kütahyalı köy halkımız sosyal medyadan ve mesaj yoluyla sürekli köylerine davet ediyorlar. Kendilerinden Allah razı olsun. İnşallah görev süremiz içerisinde gitmediğimiz köy kalmayacak” dedi.

Şahsına ve MHP’ye göstermiş oldukları ilgiden dolayı tüm Kütahya halkına sonsuz teşekkürlerimi sunan Erbaş, “Kütahya halkımız şundan emin olsun ki, gücümüzün yettiği kadar Kütahya yararına olan tüm istek ve önerileri çözmeye çalışıyorum. Bir doğa harikası olan yeşillikler ve kaplıca diyarı Kütahya’mızın hak ettiği değeri alması için tüm MHP teşkilatı olarak çalışmaya devam edeceğiz” diye konuştu.

Cevap yazın

Your email address will not be published.

Kütahya'dan son Siyaset haberleri

ÇİFTÇİYE NEFES OLACAK

Cumhur ittifakı ortaklığıyla verilen kanun teklifi hakkında TBMM kürsüsünde konuşan MHP Kütahya Milletvekili Ahmet Erbaş, “Çiftçimize

‘GÜN SAYIYORUZ’

Kütahya ve tüm Türkiye’de iktidar tarafından ötekileştirilen vatandaşların değişim için gün saydığına değinen CHP Grup Başkan

‘DESTAN YAZDIK’

Bakanlığı döneminde Kütahya’ya 17 baraj, 6 gölet yapıldığını belirten Prof. Dr. Veysel Eroğlu, “11 tane baraj