İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

HEYECAN BAŞLIYOR


Bölgesel Amatör Lig’de heyecan yarın oynanacak Evliya Çelebi Çağlayanspor- TKİ Tavşanlı Linyitspor ile başlayacak. İki takımda sezona galibiyetle başlamanın hesaplarını yapıyor
Bölgesel Amatör Lig 2. Bölge 4. Grupta mücadele verecek olan iki Kütahya temsilcisi Evliya Çelebi Çağlayanspor ve TKİ Tavşanlı Linyitspor Çarşamba günü karşı karşıya gelecek. Zorlu maç TOKİ spor tesislerinde oynanacak. Saat 17.00’da başlayacak olan karşılaşmayı Balıkesir bölgesi hakemlerinden Emre Küçük yönetecek. Yardımcılıklarını ise Fırat Can ve Beytullah Demirer yapacak. Oynanacak bu karşılaşma ile birlikte Bölgesel Amatör lig heyecanı da Kütahya’da başlamış olacak.
İKİ TAKIMDA KAZANMAK İSTİYOR
Bölgesel Amatör Lig’de mücadele evren iki Kütahya ekibi de bu zorlu maçtan galibiyetle dönmenin hesaplarını yapıyor. Sezona da galibiyetle başlamak isteyen iki takımın mücadelesi şimdiden büyük bir heyecanla bekleniyor. İki takımda birçok hazırlık maçları oynarken, son eksikliklerini görerek sezona hazır bir şekilde girecekler. Çağlaynaspor’da Sinan Yıldırım, İbrahim Zeytin gibi isimler ön plana çıkarken, Çağlaynaspor’da daha önce Kütahyaspor forması da giyen defansın önemli isimlerinden Emir Orhan, Mustafa Demirer, Erdekspor’dan alınan Hasan Binehan Köklü, tecürübeli isimlerden İdris Cengiz gibi futbolcular yer alıyor.

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir