İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

MOTOSİKLET HIRSIZLARI YAKLANDI

Yenidoğan Mahallesi, Dumlupınar Bulvarı’nda park halindeki motosikleti çalan ve Cumhuriyet Mahallesi Hayme Ana Caddesi’ndeki elektrikli motosikletin çalan ve kundaklayan failler yakalandı. 18 ayrı iş yeri ve ikametlerden toplanan 140 saatlik güvenlik kamera görüntülerinin incelenmesi sonucunda H.M.(33), L.M. (40) ve İ.Ç. (29) adalete teslim edildi.

Kütahya’da motosiklet çalan 3 şüpheli polisin eş zamanlı operasyonuyla yakalandı.

Asayiş Şube Müdürlüğü, Hırsızlık Büro Amirliği ekipleri, bir süre önce Yenidoğan Mahallesi, Dumlupınar Bulvarında meydana gelen park halindeki motosikletin çalınması, Cumhuriyet Mahallesi Hayme Ana Caddesinde meydana gelen elektrikli motosikletin çalınması ve Cumhuriyet Mahallesinde motosikletin çalınması ve kundaklanması olaylarının faillerini yakalamak üzere çalışma başlattı.

140 SAATLİK GÖRÜNTÜLER İNCELENDİ

Yapılan araştırmalar, 18 ayrı iş yeri ve ikametlerden toplanan 140 saatlik güvenlik kamera görüntülerinin incelenmesi sonucunda olayı gerçekleştiren şahısların H.M.(33), L.M. (40) ve İ.Ç. (29) isimli şahıslar olduğu tespit edildi. 3 şüpheli yapılan eş zamanlı operasyonla yakalandı. Olaya konu 2 adet motosiklet de ele geçirilerek müştekilere teslim edildi.

Şüpheli 3 şahıs adli makamlara mevcutlu olarak çıkarılmak üzere gözaltına alındı.

(İHA)

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir