İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

HEDEF KÜTAHYA’DA İSTİHDAMI ARTIRMAK

Kütahya’da istihdamın arttırılması için neler yapılabileceğinin değerlendirildiği toplantıda, 30 Ağustos OSB’de 1415 olan istihdam sayısının yeni yatırımcıların da gelmesiyle 4500’e yükseleceği öngörüldü.

Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Kütahya İl Başkanı Sebahattin Ceyhun ve Milletvekili Ceyda Çetin Erenler, 30 Ağustos Organize Sanayi Bölgemizin Yönetim Kurulu üyeleri ile bir araya geldi.

Düzenlenen istişare toplantısında Kütahya 30 Ağustos Organize Sanayi Bölgemizin Yönetim Kurulu Üyeleri ve iş insanlarıyla bir araya gelen Ceyhun ve Çetin Erenler, Kütahya’da istihdamın arttırılması için birlikte neler yapılabileceğini değerlendirdi.

4500’E YÜKSELECEK

Yapılan değerlendirmeler sonucunda OSB’de mevcut 1415 olan istihdam sayısının yeni yatırımcıların da gelmesiyle 4500’e yükseleceğini öngörüldü.

Ziyaretin ardından sosyal medya hesabındaaçıklamalarda bulunan Ceyda Çetin Erenler, “Üretim, istihdam ve ihracat performansıyla her geçen daha da büyüyen Kütahya’mızın sanayisinin gücüne güç katmak için el birliğiyle çalışıyoruz” ifadelerini kullandı.

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir