1 dakikada okunabilir

HEDEF KÜTAHYA’DA İSTİHDAMI ARTIRMAK

Kütahya’da istihdamın arttırılması için neler yapılabileceğinin değerlendirildiği toplantıda, 30 Ağustos OSB’de 1415 olan istihdam sayısının yeni yatırımcıların da gelmesiyle 4500’e yükseleceği öngörüldü.

Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Kütahya İl Başkanı Sebahattin Ceyhun ve Milletvekili Ceyda Çetin Erenler, 30 Ağustos Organize Sanayi Bölgemizin Yönetim Kurulu üyeleri ile bir araya geldi.

Düzenlenen istişare toplantısında Kütahya 30 Ağustos Organize Sanayi Bölgemizin Yönetim Kurulu Üyeleri ve iş insanlarıyla bir araya gelen Ceyhun ve Çetin Erenler, Kütahya’da istihdamın arttırılması için birlikte neler yapılabileceğini değerlendirdi.

4500’E YÜKSELECEK

Yapılan değerlendirmeler sonucunda OSB’de mevcut 1415 olan istihdam sayısının yeni yatırımcıların da gelmesiyle 4500’e yükseleceğini öngörüldü.

Ziyaretin ardından sosyal medya hesabındaaçıklamalarda bulunan Ceyda Çetin Erenler, “Üretim, istihdam ve ihracat performansıyla her geçen daha da büyüyen Kütahya’mızın sanayisinin gücüne güç katmak için el birliğiyle çalışıyoruz” ifadelerini kullandı.

Cevap yazın

Your email address will not be published.

Kütahya'dan son Siyaset haberleri

ÇİFTÇİYE NEFES OLACAK

Cumhur ittifakı ortaklığıyla verilen kanun teklifi hakkında TBMM kürsüsünde konuşan MHP Kütahya Milletvekili Ahmet Erbaş, “Çiftçimize

‘GÜN SAYIYORUZ’

Kütahya ve tüm Türkiye’de iktidar tarafından ötekileştirilen vatandaşların değişim için gün saydığına değinen CHP Grup Başkan

‘DESTAN YAZDIK’

Bakanlığı döneminde Kütahya’ya 17 baraj, 6 gölet yapıldığını belirten Prof. Dr. Veysel Eroğlu, “11 tane baraj