//
3 dakikada okunabilir

MHP TEŞKİLATI TEMİZ BİR KÜTAHYA İÇİN HAREKETE GEÇTİ

Kütahya Belediye Başkanı Prof. Dr. Alim Işık, Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) İl Yönetimi ve Merkez İlçe Yönetiminin 5 Haziran Dünya Çevre Günü nedeniyle Frig Vadisinde düzenlediği doğa yürüyüşü ve çöp toplama kampanyası etkinliğine katıldı.

Yapılan doğa yürüyüşü ve çöp toplama kampanyasına, MHP Milletvekili Ahmet Erbaş, Kütahya Belediye Başkanı Prof. Dr. Alim Işık, MHP İl Başkanı Selçuk Alıç, MHP Merkez İlçe Başkanı Ayhan Toy, il ve merkez ilçe yönetim kurulu üyeleri, Domaniç Belediye Başkanı Sahvet Ertürk, İl Genel Meclis Üyeleri ve vatandaşlar katıldı.

Frig Vadisi’nde yapılan yürüyüşün ardından, katılımcılar çevreye atılmış çöpleri topladı.

BAŞKAN’DAN ÇAĞRI

Temiz bir çevre ve temiz bir Kütahya için Kütahyalıları kampanyaya katılmaya davet eden Kütahya Belediye Başkanı Prof. Dr. Alim Işık, “Dünya Çevre Günü nedeniyle Milliyetçi Hareket Partisi Kütahya İl Başkanlığımızın organize ettiği, Kütahya’mızın önemli turizm yerlerinden birisi olan Frig Vadisi’ndeki çöp toplama ve çevre temizleme kampanyasına biz de katıldık. İl başkanımıza, sayın vekilimize ve emeği geçen tüm arkadaşlarımıza teşekkür ediyoruz. Temiz bir çevre, temiz bir Kütahya için, tüm hemşerilerimizi bu kampanyaya katılmaya davet ediyoruz” ifadelerini kullandı.

‘ÇEVRE İNTİKAMINI ALIR’

Dünya Çevre Günü dolayısıyla MHP Kütahya İl ve İlçe Teşkilatının Frig Vadisi’nde düzenlemiş olduğu “Çevreni Temiz Tut” etkinliğine katıldıklarını ifade eden Milliyetçi Hareket Partisi Kütahya Milletvekili Ahmet Erbaş, “Dünya Çevre Günü nedeniyle merkez ilçe ve il başkanlığımız tarafından düzenlenen bu organizasyona belediye başkanımızla beraber katıldık. Çevre ile ilgili birçok şey söylenebilir ama, tek bir şey söylemek istiyorum. Eğer çevreye bakmaz, çevreyi korumaz ve çevreyi temiz tutmaz isek, çevre bizden intikamını alır. Teşkilatımızın düzenlediği bu çok anlamlı etkinliğe katılarak, doğa temizliği yapan MHP Camiasına ve halkımıza sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum” şeklinde konuştu.

Cevap yazın

Your email address will not be published.

Kütahya'dan son Kültür haberleri

‘SAMİMİYET ÇOK ÖNEMLİ’

Hedef kitleye ulaşmada etkili iletişimin önemine vurgu yapılan Kütahya Müftülüğü İletişim ve Sunum Semineri’nde konuşan Kütahya

MAHALLELERE DEĞER KATACAK

1453 Konutları ve Akkent Mahallesinde yapılan peyzaj çalışmalarını yerine inceleyen Başkan Alim Işık, çalışmaların her iki