İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

İNANILMAZ BİR İSİM GELİYOR

Teknik direktörlük için yedi sekiz hocayla görüşüldüğünü belirten Cahit Özel, “Büyük ihtimalle Pazartesi’ye kadar anlaşırız. İnanılmaz bir isim geliyor” dedi. Orta saha, defans bloğu santrafora 6-7 tane futbolcu alınacağını vurgulayan Özel, “Bu sene acaba yener miyiz yenilir miyiz? Diye değil “Kaç sıfır yeneceğiz” diye düşüneceğiz” ifadelerini kullandı

Belediye Kütahyaspor Kulüp Başkanı Cahit Özel Gazeteci Mehmet Yaylıoğlu’nun sorularını cevapladı.  Hangi mevkiiye futbolcu gerekiyorsa transfer yapılacağını belirten Özel, Teknik direktörlük görevine inanılmaz bir isim geldiğini müjdeledi.

Yönetim kurulunda görev dağılımını tabana yaymaya çalıştıklarını ve Kütahya’nın her kesiminden insanlar olması için çabaladıklarını ifade eden Cahit Özel,“Bunu da başardığımıza inanıyorum. Kütahyaspor siyaset üstü bir takım, herkesi kucaklayacak ve hep birlikte iyi yerlere geleceğiz diye bakıyoruz” dedi.

BU TAKIMI EVLADIM GİBİ SEVDİM

Sezon başında ilk beş haftada taraftarların bu takımdan bir şey olmaz diye baktığını ama takım ve yönetimin birlikte inanarak 16 maçlık bir seri yenilmezlik serisi yakalandığını hatırlatan Özel, “Son 4 hafta elimizdeki şampiyonluğu kaçırdık. Ama şunu bilin ki ben bu takımı evladım gibi sevdim. Yaşım 62; 45 senedir bu takımla yatıyor ve kalkıyorum. İnanılmaz üzüldüm. Taraftarlar da haklı. Bir musibet bin nasihatten iyidir biz bir daha aynı hatayı yapmayacağız. Biz hatalarımızdan ders almasını bileceğiz. Yöneticisi de alacak bu dersi taraftarı da alacak. Göreceksiniz bu takım çok iyi yerlere gelecek yeter ki sabretsinler.Herkesin içi rahat olsun” ifadelerini kullandı.

“NASIL ALDILAR” DİYECEKLER

Yedi sekizden fazla hocayla görüşüldüğünü belirten Özel, “Sabretsinler “ bunu da nasıl aldılar” diyecekler. İnanılmaz bir isim geliyor. Herkes şaşıracak bu işe. Bir sürü hocaya teklif götürdük ama birisiyle bitirmek üzereyiz işi. Büyük ihtimalle Pazartesi’ye kadar anlaşırız diye bekliyoruz” dedi. Hangi mevkiiye futbolcu gerekiyorsa hepsinin alınacağını müjdeleyen Özel, taraftarın “Bu sene acaba yener miyiz yenilir miyiz diye düşünmeyeceğini  “kaç sıfır yeneceğiz” diye düşüneceğini vurguladı.

6-7 FUTBOLCU ALACAĞIZ

Transfer çalışmaları hakkında konuşan Özel şu ifadeleri kullandı: “Orta saha, defans bloğu; sağ ve sol bek, stoperler bir tane de santrafor 6-7 tane futbolcu alacağız. Bazı arkadaşları 1. Lig’den istiyorlar onlar anlaşırsa gidecek. Mutlaka ve mutlaka orta sahaya çok ses getirecek bir adamı alacağız. Bazı konularda paraya kıyacağız hep beraber. 3 maç kaldı 6 puan 7 puan var değil 3 maç kaldı biz şampiyon olduk diyeceğiz”

Gelecek sezon sınırlı sayıda da olsa maçların yavaş yavaş seyircilere de açılacağını ön gören Özel, taraftarlardan bir ricada da bulundu: “Bir küfürsüz maçlar, iki taşkınlık olmasın. Herkes birbirine hakim olsun. Üç, biz hakaret ya da küfür ediyorsak onlar da bizi ikaz etsin. Onlar ediyorsa biz onları ikaz edeceğiz. Taraftar bu takımın olmazsa olmazı”

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir