İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

YOLUNUZ AÇIK OLSUN

Belediye Kütahyaspor’da Yönetim Kurulu görev dağılımı belirlendi. Yönetim kurulunda sportif kadroya Başkan Vekili Erdoğan Çolak, idari kadroya Başkan Vekili Ahmet Uluca ve mali kadroya Ali Korkmaz başkanlın edecek.

Geçtiğimiz hafta gerçekleştirilen Belediye Kütahyaspor olağanüstü genel kurul toplantısında yönetim kurulundaki isimlerin belirlenmesinin ardından görev dağılımı da açıklandı. 

Şampiyonluk mesajının verildiği tek liste ile girilen kongrede Cahit Özel, Başkanlık koltuğunda güven tazelerken; kongrede 30 kişilik yönetim kurulu yapılan oylama ile belirlendi.

Belediye Kütahyaspor’un yeni yönetim kurulunda sportif kadronun başına Başkan Vekili Erdoğan Çolak görevlendirilirken; Gençlik Geliştirme Programı ve Alt Yapıdan Uğur Şahan,İsmail Şen, Yasin Uçar sorumlu olacak. Futbolcu İzleme ve Transferde Uğur Şahan ve Tolga Tağ Belediye Kütahyaspor’a yeni yetenekler arayacak. Sağlık İşlerine ise Buğra Çetin, Fatih Oğan, Aziz Gündüz ve İsmail Başbunar getirildi.

Başkan Vekili Ahmet Uluca’nın başkanlık ettiği idari kadroda ise; Bilal Yurttaş, Ali Yıldız, Yakup Tongadur İnsan Kaynakları ve Tesisler ’den, Selçuk Aşan, Mehmet Türker, Yasin Uçar Lojistik ve Kamp’dan, Emirhan Osal, İbrahim Gülhan, Mehmet Akkaya Taraftar ve Halkla İlişkiler ’den Av. Kreme Sülün ve Av. Murat Ozan ise Hukuk İşleri’nden sorumlu olacak.

Mali Komiteye Başkanlık edecek Ali Korkmaz’ın kadrosu ise şu isimlerden oluşuyor: Muhasebe Finans ve Projede, Yasin Köksal, Nida Olçar, Sefa Ar, Osman Baş, Selçuk Aşan, Mehmet Erdem Özdoğan; Reklam ve Sponsorlukta, Murat Güner, Selim Kaplan, Osman Altınkaya, Ahmet Bakırsözer; Kurumsal İletişim ve Medyada Hakan Demirtaş, Bünyamin Çapgulaç.

Belediye Kütahyaspor Yönetim Kurulu Üyelerinin yeni görev dağılımın hayırlı olmasını dileyen Belediye Başkanı Prof. Dr. Alim Işık,“Tüm üyelerimize ve takımımıza başarılar diliyoruz. Allah yollarını ve bahtlarını açık eylesin” dedi.

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir