İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

‘KAHRAMAN EVLATLARIMIZIN YANINDAYIZ’

Kütahya Belediyesi vatani görevini yapmak için askere gidecek vatandaşlara tüm Kütahyalılar adına desteğini gösteriyor. Mehmetçik Kart uygulamasından yararlanmak için sevk belgesiyle başvuru yapmanın yeterli olduğunu açıklayan Başkan Alim Işık, “Cennet vatanımızın kahraman evlatlarının yanındayız” ifadelerini kullandı.

“Sosyal Belediyecilik” anlayışıyla hayata geçirdiği sosyal yardım projeleriyle adından söz ettiren Kütahya Belediyesi Mehmetçik Kart Uygulamasını başlattı.

Hilal Bebek, Hilal Kart, Gıda Bankacılığı Projesi gibi projelerini başarıyla hayata geçiren Kütahya Belediyesi şimdi de Mehmetçiklere desteğini göstermek amacıyla “Mehmetçik Kart” uygulamamızı hayata geçirdi.

SEVK BELGESİYLE BAŞVURU

Vatani görevini yapmak için askere gidecek Kütahyalılar Sevk Belgeleri ile Kütahya Belediyesi Kadın ve Aile Hizmetleri Müdürlüğüne başvuru yapabilecek.

Sosyal medya hesaplarında yaptığı paylaşımda “Cennet vatanımızın kahraman evlatlarının yanındayız” ifadelerini kullanan Kütahya Belediye Başkanı Prof. Dr. Alim Işık, “Tüm Kütahyalılar adına Mehmetçiklerimize desteğimizi göstermek amacıyla “Mehmetçik Kart” uygulamamızı başlattık. Evlatlarımızın uygulamamızdan faydalanmak için başvuru yapması yeterlidir” ifadelerini kullandı.

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir