İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

YOLLARDAN KIŞ İZLERİ SİLİNİYOR

Gazi Hüseyin Paşa Caddesi asfaltla kaplanıyor. Ön hazırlığı biten cadde de çalışan ekipler, vatandaşların daha konforlu seyahat edebilmesi için program dâhilinde bozulan diğer cadde ve sokakları da onaracak.

Kütahya Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri ağır geçen kış mevsiminin ardından asfalt kaplaması bozulan ve yıpranan cadde ve sokaklarda çalışmalarını sürdürüyor.

Fatih Mahallesi ve Cumhuriyet Mahallesi’nin sınır caddesi olan Gazi Hüseyin Paşa Caddesi’nde asfalt kaplama işlemi başlatıldı.

Soğuk ve karlı günlerin geride kalmasıyla harekete geçen ekipler, asfalt kaplaması bozulan cadde ve sokaklarda hummalı bir çalışmabaşlattı. Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri tarafından, planlanan program dahilindeFatih Mahallesi ve Cumhuriyet Mahallesinin sınır caddesi olan Gazi Hüseyin Paşa Caddesinde asfalt kaplama işlemi cadde boyunca devam ediyor. Ön hazırlığı biten cadde de ekipler, vatandaşların daha konforlu seyahat edebilecekleri asfalt kaplama çalışmasını hızlı bir şekilde gerçekleştiriyorlar.

Yapılan çalışmalarla kış aylarında bozulan tüm cadde ve sokakların bakım, onarım ve asfalt kaplama işlemleri planlanan program dahilinde gerçekleştirilecek.

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir