İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

2020’NİN EN’LERİ BELİRLENDİ

Yarınlara yeşil bir dünya bırakmak ve ormanlarımızı en sağlıklı şekilde gelecek nesillere taşımak için geçtiğimi yıl üstüne gayret gösteren Orman İşletme Müdürü ve Orman İşletme Şeflerine teşekkürlerini sunan Bölge Müdürü Hasan Keskin, “Üstün gayretleriniz bizler için kıymetli” dedi. 2020 Yılının En’lerihayata geçirilen projelerin analiz edilmesi ile belirlendi.

Kütahya İl sınırları içindeki ormanların korunması için tüm gücüyle çalışan ve en fazla sayıda programın gerçekleşmesini sağlayan Orman İşletme Müdürü ve Orman İşletme Şeflerine teşekkür belgesi takdim edildi.

Orman Bölge Müdürlüğü tarafından belirlenen 2020 yılının En’leri Teşekkür Belgelerine düzenlenen törenle kavuştu.

ÜSTÜN GAYRETLERİNİZ KIYMETLİ

Teşekkür Belgelerinin teslimi için düzenlenen törende 2020 Yılının En’lerine belgelerini takdim eden Bölge Müdürü Hasan Keskin, “Yarınlara yeşil bir dünya bırakmak ve ormanlarımızı en sağlıklı şekilde gelecek nesillere taşımak noktasında özverili çalışmalarınızdan dolayı öncelikle hepinize teşekkür ediyorum. Üstün gayretleriniz bizler için kıymetli. Bugün burada 2020 yılında en çok program gerçekleşmesi sağlayan İşletme Müdürü ve Orman İşletme Şeflerimize faaliyetlerinde üstün gayret göstermelerinden dolayı Teşekkür Belgesi takdim edeceğiz. Belirlenen hedeflere ne kadar yaklaşıldığı, tasarlanan projelerin kaçının hayata geçtiğinin analiz edilmesi ile aldığımız sonuçlar, bu değerlendirmeyi yapmamızı sağladı. Performansınız ve emeklerinizden dolayı hepinize teşekkür ediyorum.”

Kütahya Orman Bölge Müdürü Hasan Keskin’in konuşmalarının ardından; Altıntaş, Domaniç, Emet, Gediz, Kütahya, Simav ve Tavşanlı Orman İşletme Müdürlüklerinde görevli personele Teşekkür Belgeleri takdim edildi.

 Törene; Bölge Müdürü Hasan Keskin, Bölge Müdür Yardımcıları Mustafa Arpacı ve Halil Karademir, İşletme ve Pazarlama Şube Müdürü Mükremin Uçarcı, Ağaçlandırma ve Silvikültür Şube Müdürü İlhan Mert, Personel Şube Müdürü Mehmet Ali Demirtaş, Mali İşler Şube Müdür Erkan Gülmez ve BTİ Şube Müdürü Fethi Şentürk katıldı.

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir