İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

KADIN ELİ DEĞEN HER YER DEĞİŞİYOR

Eskişehir Yolu ve Kütahya Şehirlerarası Otobüs Terminali kavşağında çiçek dikimi yapan kadın çalışanlarla sohbet edenBaşkan Işık, kadın elinin değdiği her yerin daha farklı olduğuna vurgu yaptı.Yöresel Ürünler Satış Merkezi yapım çalışmalarını da inceleyen Başkan Işık, inşaatın Kütahya’ya örnek olacağını, kaliteli bir üretimin yapılmasını istedi

Kütahya Belediye Başkanı Prof. Dr. Alim Işık, saha çalışmalarını yerinde inceledi. Sahada çiçek dikimi yapan kadınlara kolaylıklar dileyen Başkan Işık, inşaatı devam eden Yöresel Ürünler Satış Merkezi’nde de incelemelerde bulundu.

Eskişehir Yolu ve Kütahya Şehirlerarası Otobüs Terminali kavşağında çiçek dikimi yapan kadın çalışanlarla sohbet eden ve kolaylıklar dileyen Başkan Işık, kadın elinin değdiği her yerin daha farklı olduğuna vurgu yaptı. Başkan Işık, çiçek dikimi yapan kadınlara işlerinde kolaylıklar diledi.

Başkan Işık daha sonra Otogar önünde temeli atılan Yöresel Ürünler Satış Merkezi inşaatını inceledi. Yüklenici firma yetkilerinden inşaatın son durumu hakkında bilgiler alan Başkan Işık, inşaatın Kütahya’ya örnek olacağını belirterek kaliteli bir şekilde üretiminin yapılmasını istedi.

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir