İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

ŞİMŞEK ŞAMPİYON HOCA İLE ANLAŞTI

Belediye Kütahyaspor geçtiğimiz sezon Ispartaspor’uplay-off potasına sokan ve daha sonra gittiği Adıyamanspor’da şampiyonluk yaşayan Teknik Direktör Hakan Hayati Karaca ile anlaştı

TFF Misli.com 3. Ligdeki mücadelesini sürdüren Belediye Kütahyaspor’da, kamuoyunun ve spor camiasının merakla beklediği teknik direktör belli oldu. Belediye Kütahyasporyeni sezonda Hakan Hayati Karaca’ya emanet olacak.

Belediye Başkanı Prof. Dr. Alim Işık, makamında Belediye Başkan Yardımcısı Abdullah Damcı, Kulüp Başkanı Cahit Özel, Belediye Kütahyaspor kulüp yöneticileri, sportif direktör Tolga Tağile bir araya gelip Kütahya’ya ve Belediye Kütahyaspor’unruhuna uygun ismi bulduklarını belirtti.

BAŞARI BİR EKİP İŞİ

İlgili komisyon üyesi, kulüp başkanı ve başkan yardımcılarıyla birlikte son 15 gündür yaptıkları istişare sonucunda Belediye Kütahyaspor’a Hakan Hayati Karaca’nın teknik direktörlükyapması için oy birliğine vardıklarına değinen Başkan Işık, “Hayırlı ve uğurlu olsun. Allah utandırmasın. Kazasız belasız bir sezon geçirmeyi nasip eylesin. Hakan hocamız geçen yıl bizimle aynı grupta top koşturan Isparta Spor ve Adıyaman Spor’da hocalık yaptı. Başarılı sonuçlar almış. Kütahya’mızda da uyuşabileceğine inandığımız Adıyaman Spor’u şampiyon yapmış, Isparta Spor’u da şampiyonlukta ciddi katkıları olacak şekilde ilk yarıda çalıştırmış bir isim. Başarı ekip işi. Dolayısı ile hocamızın ekibinin kim olduğunu merak edenler de olabilir. Hocamızla birlikte takımımızı çalıştıracak yardımcı hocalarımız, Eren Matyar, Hakan Uzgören, Abdi Turan ve kaleci antrenörü Mücahit Dönmez ekipte göreve alacak.”dedi.

2010 yılında Sandıklıspor’un başına geçerek teknik direktörlük kariyerine başlayan 1972 Kırşehir doğumlu olan Hakan Hayati Karaca sırasıyla Sandıklıspor, Eğirdirspor, Alanya Kestelspor, Isparta 32 Spor, Batman Petrol ve Adıyaman 1954 görev yaptı. Karaca, teknik direktörlük kariyerine üç şampiyonluk sığdırdı.

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir