İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

UÇAKLARI “İŞBİRLİĞİ” UÇURDU

KUTSO Meclis Başkanı Nafi Güral’ın öneri ve önderliğinde ve Vali Ali Çelik’in koordinesi ile OSB Başkanları ile yapılan istişareler Zafer Havalimanı’ndaki İstanbul uçuşlarına yeniden bilet almak mümkün. KUTSO Yönetim Kurulu Başkanı İsmet Özotraç havalimanının Kütahya Altıntaş Zafer OSB ve şehrin gelişiminde taşıdığı öneme vurgu yaptı

Türkiye’nin ilk bölgesel havalimanı olan Zafer Havalimanı’nda Mayıs ayında başlayan uçak seferleri devam ediyor.

Kütahya, Afyonkarahisar ve Uşak illerine hizmet veren Zafer Havalimanı’nın yeniden seferlere başlaması bölge halkı tarafından sevinçle karşılandı.

Kütahya Ticaret ve Sanayi Odası (KUTSO) Meclis Başkanı Nafi Güral’ın öneri ve önderliğinde, Kütahya Merkezde bulunan organize sanayi bölgeleri başkanları ile yapılan istişare toplantıda, Vali Ali Çelik’in koordine ettiği çalışmaya, Kütahya OSB, 30 Ağustos OSB ve Kütahya Seramik OSB’nin maddi katkıları ile Türk Hava Yolları’ndan bilet alındı.

Bölgesel Zafer Havalimanı’nın yeniden aktif bir şekilde hizmet vermesine katkıda bulunan Kütahya Valisi Ali Çelik’e, KUTSO Meclis Başkanı Nafi Güral’a, Kütahya OSB, 30 Ağustos OSB ve Kütahya Seramik OSB Yönetim Kurullarına teşekkür eden KUTSO Yönetim Kurulu Başkanı İsmet Özotraç, KUTSO ve iş dünyası adına memnuniyetlerini sundu.

BÜYÜK ÖNEM TAŞIYOR

Zafer Havalimanı’nın Kütahya Altıntaş Zafer Organize Sanayi Bölgesi açısından büyük önem taşıdığını belirten Özotraç, Kütahya’nın, bölgenin, sosyal ve ekonomik gelişmesinde yüksek katkı sağlayacağını ifade etti.

Şehir ve bölgeye ekonomik canlılık katacak bu çalışmalar için destek veren tüm paydaşlara teşekkür ederek, iyi dileklerini paylaşan Özotraç, çevre illerdeki iş dünyası temsilcilerinin ve tüm hemşerilerin desteğinden memnuniyet duyulacağını sözlerine ekledi.

Şehrimizin ve bölgemizin gelişmesine, ekonominin canlandırılmasına katkı sağlanması, Zafer Havalimanı’nın etkinliğinin artırılması, iş dünyası temsilcilerine kolaylık sağlanması amacıyla yapılan iş birliği çerçevesinde, Zafer Havalimanındaki Kütahya-İstanbul karşılıklı THY iç hat bağlantı uçuşları devam ediyor.

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir