İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

AŞI RANDEVU STANDINA YOĞUN İLGİ

Farklı sebeplerden dolayı aşı randevusu alamayanlara yardımcı olmak için Sevgi Yolu’na kurulan aşı randevu ve bilinçlendirme standının önünde uzun kuyruklar oluşuyor. Yoğun bir ilginin olduğunu belirten stant görevlisi, “Biz, çeşitli sebeplerde aşı randevusu alamayan vatandaşlarımıza yardımcı oluyoruz ” dedi.

Kütahya’da, vatandaşların koronavirüse karşı bilinçlenmeleri ve randevu alamayanlara yardımcı olunması amacıyla stant açıldı.

İl Sağlık Müdürlüğü tarafından vatandaşların korona virüse karşı bilinçlenmeleri ve farklı sebeplerden dolayı aşı randevusu alamayanlara destek olmak için ‘Aşı randevu ve bilinçlendirme standı’ açıldı. Kent merkezi Sevgi Yolu üzerinde açılan ve sağlık görevlilerinin bulunduğu standa gelen vatandaşlara isteklerine göre aşı randevusu alınabiliyor. Ayrıca, hastaneye gidemeyecek olanlar da görevliler tarafından aşı olması için randevu aldıkları hastaneye ulaştırılıyor.

Stant görevlisi, “Biz, çeşitli sebeplerde aşı randevusu alamayan vatandaşlarımıza yardımcı oluyoruz. Standımıza yoğun ilgi var” diye konuştu.

Vatandaşlar, mesai saatleri içerisinde faaliyetlerini sürdüren stant önünde uzun kuyruklar oluşturuyor.

Kütahyalı vatandaşlar, İl Sağlık Müdürlüğü’nün stant hizmetinden dolayı yetkililere teşekkür etti.

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir