İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

BELEDİYEMİZ ARKANIZDA KÜTAHYAMIZ ARKANIZDA

Antalya’da Milli Forma için mücadele edecek dokuz güreşçiyi makamında ağırlayan Başkan Işık, “Orada sadece kendinizi veya ailenizi değil, Kütahya’ya olan sorumluluğunuzu hissederek yarışın.Belediyemiz arkanızda, Kütahya’mız arkanızda” ifadelerini kullandı.

Kütahya Belediyespor güreş takımı Antalya’ya milli takım seçmelerine gitmeden önce Belediye Başkanı Prof. Dr. Alim Işık’ı makamında ziyaret etti.

Dokuz sporcusu ile birlikte Antalya’da yapılacak olan milli takım seçmelerine giden Güreş Takımı milli forma için ter dökecekleriyolculuk öncesinde Belediye Başkanı Prof. Dr. Alim Işık’ı makamında ziyaret etti.

Güreş antrenörü İbrahim Keser; “2008 yılında Kütahya’ya geldim. DPÜ BESYO’dan mezunum. 12 senedir Kütahya’yım. Kütahya’dan geleceğin şampiyonlarını yetiştirmek için elimizden geldiğince gayret ediyoruz” dedi.

CENTİLMENCE MÜCADELE EDİN

Sporculara başarı dileyen Başkan Alim Işık, “Orada sadece kendinizi veya ailenizi değil, Kütahya’ya olan sorumluluğunuzu hissederek yarışın. Türkiye Cumhuriyeti Devletinin bir ferdi, sporcusu olarak ülkemize kazandıracağınız başarıları da dikkate alarak mücadelenizi centilmence yapın. Hocamıza ve tüm ekibimize Kütahya Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü bünyesinde çalışanlarımız ve ilgili başkan yardımcılarımıza teşekkür ediyorum. Belediyemiz arkanızda, Kütahya’mız arkanızda” dedi.

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir