İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

ÇİMENLERDEKİ GENÇLERE KATILDI

Makam odasında yeşil alan üzerinde dinlenen gençleri izleyen Belediye Başkanı Prof. Dr. Alim Işık, bahçeye inip gençlerle sohbet etti. Açık Kapı Belediyecilik projesi ile her zaman kendilerini misafir edebileceklerini belirten Başkan Işık, gençlerle birlikte kay kay bindi, hatıra fotoğrafı çektirdi.

Kütahya Belediye Başkanı Prof. Dr. Alim Işık, son günlerde Belediye Hizmet Binası önündeki çimenlerde vakit geçirmeyi alışkanlık hale getiren gençlerle sohbet etti.

Koronavirüs önlemleri sebebiyle uygulanan sokağa çıkma kısıtlamalarında uzun süre sosyalleşme fırsatı bulamayan gençler son günlerde Kütahya Belediyesi Hizmet Binası önündeki yeşil alanda vakit geçiyor.

KAPIMIZ AÇIK

Makam odasında yeşil alan üzerinde dinlenen gençleri izleyen Belediye Başkanı Prof. Dr. Alim Işık, gençlerle beraber olmak adına, aşağıya inerek gençlerle buluştu. Şehrin farklı noktalarına yapılacak olan sosyal alanlar hakkında bilgi veren Başkan Işık, yeşil alanda vakit geçiren gençlerin ve vatandaşların hatıra fotoğrafı çektirme isteklerini kırmayarak tek tek gençlerle fotoğraf çektirdi.Erasmus programı kapsamında, birçok farklı ülkeden Kütahya’ya gelerek öğrenim gören üniversite öğrencileriyle de sohbet eden Başkan Işık, gençlerin Kütahya Belediyesinden bir isteklerinin olup olmadığı sordu. Başkan Işık, Açık Kapı Belediyecilik projesi ile her zaman kendilerini misafir edebileceklerini, taleplerini dinleyebileceklerini gençlere hatırlattı.

KAY KAY BİNDİ

Küçük çocuklara oyuncak hediye eden Başkan Işık, gelen talepleri dinledi. Şehrin farklı noktalarında yapılacak olan sosyal alanlar, dinlenme ve eğlence alanları projeleri hakkında da bilgiler verdi. Kaykay ve paten kayan gençlerle kısa süre sohbet eden Başkan Işık, kaykaycı gençlerle hatıra fotoğrafı çektirdi.

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir