İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

ANAVATAN PARTİSİ’NDEN KONGREYE DAVET

Anavatan Partisi ne benim ne de parti yönetiminin Anavatan Partisi tek yumruk olmuş tüm Türkiye’nin ifadelerini kullanan Kütahya İl Başkanı Halil Bilgiç, Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Erkan Sağlam ve Kütahya’daki basın mensuplarını önümdeki günlerde yapılacak İl Kongresine davet etti.

Anavatan Partisi Kütahya İl Başkanı Halil Bilgiç Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Erkan Sağlam’ı ziyaret etti.

Ziyarette; Kadın Kolları İl Başkanı Hediye Yiğit, Merkez İlçe Başkanı Ali Özdenses, İl Gençlik Kolları Başkanı Kemal Sert, Mali İşlerden Sorumlu Başkan Yardımcısı Ali Rıza Doğan, Anavatan Partisi Merkez İlçe Başkanlığı Teşkilatlardan Sorumlu Başkan Yardımcısı Ozan Bilgiç de yer aldı.

8. Cumhurbaşkanı Turgut Özal’ın kurucusu olduğu anavatan Partisi’nin bu gün 38 yaşında olduğunu belirten Anavatan Partisi Kütahya İl Başkanı Halil Bilgiç, “O günden bu güne çeşitli evrimler atlatan Anavatan Partimiz 2011 yılında koltuk sevdalısı üst yöneticiler tarafından demokrat partiye devredildi.Bu durumdan rahatsız olan Özal sevdalıları Anavatan Partisi dava adamları ve hayatının tümünü yanında geçiren genel başkanımız Sayın İbrahim Çelebi 2012 yılında anavatan partisinin kapatmadan kurucumuz Özal’ın izinde çalışmalar yaparak Partimizi yeniden toparlamış 63 ilde teşkilatlanmış 25 Ekim 2020 yılında genel kongre yapılmış anavatan Partisi Genel Başkanlığına Sayın İbrahim Çelebi seçilmiştir” dedi.

ÇALIŞMALARIMIZI TAMAMLADIK

Anavatan Partisi’nin şu an 63ilde konuşlandığına dikkat çeken Bilgiç, “İlk seçimde 19 parti seçime gidecek bir tanesi AnavatanPartisi. Kütahya’da da 24 Kasım’da kurulduk. Biz de görevi aldıktan sonra Ali Kalfa İşhanı B Blok ikinci katta yerimizi aldık. İl Kadın kollarını atadık merkez ilçeyi kurduk” dedi. Tavşanlı, Aslanapa ve Altıntaş’ta teşkilat çalışmalarının tamamlanıp kongrelerin yapıldığını belirten Bilgiç, “Tavşanlı’da başkanlığa Muharrem Baş, Aslanapa’da Gönül Özdurgut,Altıntaş’da Himmet Yıldız seçilmiştir. Emet’in de kuruluşunuverdik. Önümüzdeki günlerde oranın kongresini yapacağız. Kütahya’da Temmuz ayının sonunda ya da Ağustos’un 7sinde 8’inde il kongremizi yapacağız. İl kongresine gitmek için kimle gidelim nasıl gidelim diyedüşündük. Davetiye göndermekten daha samimi olacağını düşünüp STK’ları sendika ve vakıfları gezme kararı aldık. Sizleri kongremize davet ediyoruz. Gazetecilerimizi de bekliyoruz” şeklinde konuştu.

ANAVATAN PARTİSİ

HEPİMİZİN

Yerel gazetelereyapmış olduklarıçalışmalarıulaştırmayı hedeflediklerini vurgulayan Bilgiç, “Kütahya’da AnavatanPartisini ne kadar çok kişiye yayabilirsekKütahyamıziçin o kadar hayırlı olacak. Biz Kütahya için ortadirekte esnaf, işçi, emekli ve memurun sürekli kalkınması için laik sosyal bir devlet anlatıcıyla hizmet vermek istiyoruz. Anavatan Partisi ne benim ne buradakilerin Anavatan Partisi tek yumruk olan tüm Türkiye’nin” ifadelerini kullandı.

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir