İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

BAŞKAN IŞIK ESNAFI DİNLEDİ

Yaz aylarının başlaması ile birlikte hız kazanan asfalt serimi tüm mahallelerde hızla sürüyor. Saha çalışmalarını yerinde inceleyen Başkan Alim Işık, sokak esnaflarının taleplerini dinledi ve çözüm önerilerini paylaştı

Sahada çalışan ekipleri sık sık ziyaret ederek bilgiler alan ve yapılan çalışmaları yerinde inceleyen Belediye Başkanı Prof. Dr. Alim Işık, bu kez de Ali Paşa Mahallesi Mazlum Sokak’ta yapımı tamamlanan asfalt serimini inceledi.

Yaz aylarının başlaması ile birlikte hız kazanan asfalt serimi tüm mahallelerde hızla sürüyor. Sık sık sahada yapılan çalışmaları yerinde incelemek ve çevre esnaflarla da görüşen Belediye Başkanı Prof. Dr. Alim Işık, Ali Paşa Mahallesi Mazlum Sokakta yapımı tamamlanan asfalt serimini inceledi. Asfalt serim ekibini ziyaret eden Başkan Işık, yapılan işin en kalitelisi olduğunu bir kez daha hatırlattı. Çevre esnafla da görüşen Başkan Işık, esnafların taleplerini dinledi ve çözüm önerilerini sokak esnafı ile paylaştı. Yapılan hizmetlerden memnun olduklarını ifade eden esnaflar Başkan Işık’a teşekkür etti.

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir