İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

BAŞKAN CEYHUN TOKİ ALTINCI ETAP HAKKINDA KONUŞTU ‘BURASI KÜTAHYA’NIN YENİ YÜZÜ’

104 adet 3+1 daire, 350 adet 2+1 daire, 8 adet dükkân ve bir caminin yer alacağı Kütahya 6. Etap TOKİ Konutları hakkında konuşan AK Parti Kütahya İl Başkanı Sebahattin Ceyhun, “Burası Kütahya’nın yeni yüzü” dedi.

Kütahya’da, 6. Etap TOKİ Konutları inşaatlarının başladığı bildirildi. Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Kütahya İl Başkanı Sebahattin Ceyhun ve AK Parti Milletvekili Ceyda Çetin Erenler, Akkent Mahallesi’ne temel kazısına başlanan 454 konutluk inşaat alanında incelemelerde bulundu.

DAHA ERKEN BİTEBİLİR

Firma yetkililerinden bilgi alan Başkan Ceyhun, “Kütahyamıza yapılacak olan 6. Etap toku konutları başladı. Projemiz 454 konuttan oluşuyor. İnşaatın yapım süreci 18 ay gözükse de müteahhit firma bunu daha erken bitebileceğini söylüyor. Bu proje Cumhurbaşkanımızın 100 bin konut projesinin bir parçacı. Burası Kütahya’nın yeni yüzü. Kütahyalı hemşehrilerimize hayırlı olsun, inşallah gülü güle otursunlar” dedi.

BİR SÖZ DAHA TUTULDU

Projenin Kütahya’ya hayırlı olmasını dileyen Ceyda Çetin Erenler, “Hemşehrilerimize söz verdiğimiz bir hizmeti daha tamamlamak üzere ilk adımı atmış olmanın sevincini yaşıyoruz”

“Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın müjdelediği “100 Bin Sosyal Konut Projesi” kapsamında; TOKİ’nin, daha önceden başvuruda bulunup hak sahibi olan vatandaşlarımız için Akkent Mahallemizde inşa edeceği 454 konutluk 6. Etap Toplu Konut Projemizin yapım çalışmaları başladı” ifadelerini kullandı

434 konutun Akkent Mahallesi’ne ilave olacağını belirten Çetin Erenler, “6. Etap TOKİ Konutları’nın Kütahyalı hemşehrilerimize hayırlı olmasını diliyorum. Burada 454 konutun yanında 8 işyeri ve bir camimiz olacak. 18 ay sonra da sahiplerine kavuşacak. Sosyal alanlar için il başkanımız ve milletvekilleri olarak çalışmalarımız olacak. Bu proje için başta Cumhurbaşkanımız olmak üzere emeği geçen herkese şükranlarımı sunuyorum” şeklinde konuştu.

454 KONUTLUK İNŞAAT

Yaklaşık 100 işçinin çalıştığı 17 Bloktan oluşacak Kütahya 6. Etap TOKİ Konutları alanında; 104 adet 3+1 daire, 350 adet 2+1 daire, 8 adet Dükkan ve Cami yer alacak.

Ceyhun ve Erenler’in inceleme gezisine, AK Parti Kütahya Merkez İlçe Başkanı Fatih Oruç, AK Parti Kütahya İl Kadın Kolları Başkanı Melek Mankan, AK Parti Kütahya İl Gençlik Kolları Başkanı Usame Doğan, AK Parti Kütahya İl Başkanı Yardımcıları Yılmaz Kocatürk, Osman Zeybek, Muhterem Kılıç ve İsmail Çağlar Bayırcı ile Akkent Mahallesi Muhtarı Bayram Ünal da iştirak etti.

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir