İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

VOLEYBOL TAKIMININ YENİ OYUNCULARI KAMUOYUNA TANITILDI

Kütahya Belediyespor Erkek Voleybol Takımı’nın hedefinin Efeler Ligi’ne yükselmek olduğunu belirten Başkan Işık, “Aramıza yeni katılan oyuncularımıza başarılı bir sezon diliyorum. Sağlıkla, sakatlanmadan Kütahya’mız için ter dökmelerini talep ediyorum. Bizde belediye olarak elimizden gelen desteği vereceğiz” dedi

Belediye Başkanı Prof. Dr. Alim Işık, Kütahya Belediyespor Erkek Voleybol Takımı voleybolcuları makamında konuk etti ve Kütahyaspor camiasına tanıttı.

Geçtiğimiz günlerde, yapılan açıklama ile 1. Lige yükselen Kütahya Belediyespor Erkek Voleybol Takımı’nın yeni transferleri kamuoyuna tanıtıldı.

Kütahya Belediye Başkanı Prof. Dr. Alim Işık, Bursa Büyükşehir Belediyespor Erkek Voleybol Takımının 1. Lig yarışma haklarının alınarak 1. Lige yükselen Kütahya Belediyespor Erkek Voleybol Takımına

Hedeflerinin bir üst lig olan Efeler Ligi’ne yükselmek olduğunu belirten Başkan Prof. Dr. Alim Işık, oyuncularla sohbet etti.

‘ELİMİZDEN GELEN DESTEĞİ VERECEĞİZ’

Oyuncuları Kütahya spor camiasına tanıtan Başkan Işık, “Daha önce de ifade ettiğimiz gibi, Kütahya Belediyespor Erkek Voleybol Takımımız 1. Lige yükselmiştir. Oyuncularımızın transfer süreçleri ile ilgili işlemler tamamlandı. Kütahya Belediyespor Voleybol Takımı oyuncuları ile birlikte huzurunuzdayız. Aramıza yeni katılan oyuncularımıza başarılı bir sezon diliyorum. Sağlıkla, sakatlanmadan Kütahya’mız için ter dökmelerini talep ediyorum. Allah nasip ederse takımımız üzerine düşeni yaparak 1. Ligin üst ligi olan Efeler Ligi müsabakalarına katılmayı hedeflerine koydular. Bizde belediye olarak elimizden gelen desteği vereceğiz. Takımımızın oluşturulmasında ve bu noktaya getirilmesinde emekleri geçen Başkan Yardımcımız Abdullah Damcı, Belediye Meclis Üyemiz Fuat Gökçe, Yazı İşleri Müdürümüz Efrahim Eren Karakuş ve teknik direktörümüz Şeref Tekin’e teşekkür ediyorum. Kütahyalı hemşerilerime teşekkür ediyorum. Şehrimiz futbolun dışında voleybol branşı ile de bu gençlerimizle birlikte adını başka şehirlerde duyuracak. Şehrimizin en iyi şekilde temsil edilmesini sağlayacaktır” ifadelerini kullandı.

Takıma katılan isimler şu şekilde; Ömer Kurtay (İstanbul, Eczacıbaşı altyapı), Ömer Arslan (Ankara, Halkbank altyapı), Ahmet Tetik (Ankara, Ziraatbank altyapı), Onur Oruç (İstanbul, İBB altyapı) Emrecan Başarır (İstanbul, Beşiktaş altyapı), Burak Eser (İstanbul, İBB altyapı), Uğur Bezci (Ankara, Çankaya altyapı), Onur Kaba (İnegöl, İnegöl Belediye altyapı), Mehmet Yıldıran (İstanbul, İBB altyapı), Talha Erarslan (Kütahya, GS altyapı).

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir