İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

TEKNOFEST KÜTAHYA’DA YAPILSIN

AK Parti Milletvekilleri Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank ile bir araya gelerek Teknofest’in Kütahya’da yapılması için talepte bulundu. Heyet büyüyen Kütahya sanayisine dikkat çekerek OSB’lerin geliştirmesini de istedi.

Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti)Kütahya Milletvekilleri İshak Gazel, Ceyda Çetin Erenler ve Ahmet Tan Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank ve Sağlık Bakanı Fahrettin Koca’yı ziyaret etti.

Türkiye Büyük Millet Meclisi’nde (TBMM) Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank ile bir araya gelen milletvekilleri Kütahya’nın gelişen sanayisi, artan üretim, ihracat gücü, yatırımlar ve projeler üzerine değerlendirmelerde bulundu.  

OSB’LER GELİŞTİRİLSİN TALEBİ

Ziyaret hakkında açıklamalarda bulunan Ceyda Çetin Erenler, “Organize Sanayi Bölgelerinin daha da geliştirilmesi, Zaferin 100. Yılını kutlayacağımız 2022 yılında Teknofest’in Kütahya’mızın ev sahipliğinde yapılması, ilimize Bilim Parkının kazandırılması, Zafer Kalkınma Ajansımızla, diğer kurumlarımız nezdinde yapılacak olan yatırımların desteklenmesi hususlarındaki taleplerimizi ilettik” ifadelerini kullandı.

Bakan Varank’ın Kütahya’ya davet edildiği ziyarette Kütahya’ya gösterilen yakın ilgi için Kütahyalılar adına teşekkür edildi.

AK Parti Kütahya Milletvekilleri İshak Gazel, Ceyda Çetin Erenler ve Ahmet Tan Kütahya’nın sağlık yatırımları ve İnşaatı devam eden Şehir Hastanesi yatırımı ile ilgili talepleri ise Sağlık Bakanı Dr. Fahrettin Koca’ya iletti.

SAĞLIK YATIRIMLARI DEĞERLENDİRİLDİ

Kütahya’nın sağlık yatırımları ve inşaatı devam eden Şehir Hastanesi ile ilgili hususları ve talepleri Sağlık Bakanı Dr. Fahrettin Koca’ya gerçekleştirdikleri ziyaret kapsamında ileten AK Parti heyeti Sağlık Bakanı Koca ile TBMM çalışma ofisinde bir araya geldiler.

AK Parti Kütahya İl Başkanı Sebahattin Ceyhun sosyal platform hesabı üzerinden yaptığı paylaşımda “ Milletvekillerimiz Ahmet Tan, İshak Gazel ve Ceyda Çetin Erenler, Sağlık Bakanı Sayın Fahrettin Koca ile TBMM çalışma ofisinde bir araya gelerek, inşaatı devam eden Şehir Hastanesi, ilimizdeki sağlık yatırımlarımız ve projelerimizle ilgili hususları değerlendirip, talepleri ilettiler.  Değerli Bakanımıza Kütahya’mıza göstermiş olduğu ilgi ve destek için teşekkür ediyoruz. Devam eden ve yeni projelerimizle Kütahya’mızı Sağlık Kenti yapmaya kararlıyız” ifadelerinin kullandı

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir