İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

‘GENÇLİK BİZİMLE BİZ DE GENÇLERİMİZLEYİZ’

Gençlerle bir araya gelerek sorularını cevaplayan Ak Parti İl Başkanı Sebahattin Ceyhun, “Gençlerimizi önemsiyoruz, gençlerimizin düşüncelerini, sorunlarını geleceğe dair projelerini önemsiyoruz. Gençlik bizimle biz de gençlerimizleyiz” ifadelerini kullandı

Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Kütahya İl Başkanı Gedizli gençlerle bir araya gelerek yöneltilen soruları cevapladı. Ceyhun, “Gençlik bizimle biz de gençlerimizleyiz” dedi.

Ak Parti Kütahya İl Başkanlığı’nın düzenlediği  “Gençler Soruyor” etkinliğine katılan Başkan Ceyhun, “Sizler bizim istikbalimiz ve umudumuzsunuz. Ülkemizin geleceği sizlerin başarıları ile daha da güçlü ve güzel olacak” dedi.

Gazi Emetli gençlerle buluşmaktan duyduğumu memnuniyeti dile getiren Ceyhun, “Onlar sordu biz cevapladık. Genç, dinamik ve idealist gençler, unutmayın sizler bizim geleceğimiz ve göz bebeğimizsiniz. İlgi alaka ve hoşsohbetleri için Genç arkadaşlarıma teşekkür ediyorum. Gençler bizim her şeyimiz, geleceğimiz. Gençlerimizi önemsiyoruz, gençlerimizin düşüncelerini, sorunlarını geleceğe dair projelerini önemsiyoruz. Gençlik bizimle biz de gençlerimizleyiz” ifadelerini kullandı.

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir