İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

KENDİLERİ KÜÇÜK GÖNÜLLERİ BÜYÜK

Devlet tarafından kendilerine verilen harçlıklarından biriktirdikleri paralarla Ramazan’da bir aileye gıda kolisi desteğinde bulunan gönüllü çocuklar sosyal sorumluluk projelerini çeşitli yardım kampanyalarıyla devam ettireceklerini söyledi.

Kütahya Valisi Ali Çelik ile eşi Nezihe Çelik, sosyal sorumluluk projeleriyle gönüllere dokunan Kütahya Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğüne bağlı Şehzadeler Çocuk Evinden faydalanan çocukları plaketle ödüllendirdi.

Kütahya Şehzadeler Çocuk Evinde kalan, yaşları 15-16 arasında değişen çocuklar, Devlet tarafından kendilerine verilen harçlıklarından biriktirdikleri paralarla Ramazan ayında bir aileye gıda kolisi desteğinde bulunurken engelli bir vatandaşın da evini temizledi.

Şehzadeler Çocuk Evini ziyaret eden Vali Ali Çelik ile eşi Nezihe Çelik, gönüllüleri tebrik ederek proje hakkında bilgiler aldılar.

Gönüllü çocuklar, Ramazan ayında başlattıkları sosyal sorumluluk projelerini çeşitli yardım kampanyalarıyla devam ettireceklerini söylediler.

ELİMDEN GELEN DESTEĞİ VERİRİM

Çocukların böylesine önemli bir gönüllülük projesini hayata geçirmesinden duyduğu mutluluğu paylaşan Vali Çelik, her zaman yanlarında olduğunu belirterek projelerine elinden gelen desteği vereceğini söyledi.

Ziyarette, Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdür Vekili Fatma Uz ile Çocuk Evleri Koordinasyon Merkezi Müdür Vekili Ercan Turhan, ev sorumlusu Süleyman Altıntaş da hazır bulundu.

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir