İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

HEDEF EN AZ KAYNAK EN ÇOK FAYDA

Faaliyetlerde en az kaynak kullanımı ile en yüksek faydanın amaçlanması gerektiğine vurgu yapan Kütahya Orman Bölge Müdürü Hasan Keskin, orman yangınları konusunda hassas davranmanın altını çizdi.

Kütahya Orman Bölge Müdürlüğü değerlendirme toplantısı Kütahya Orman Bölge Müdürü Hasan Keskin başkanlığında Bölge Müdürlüğü Toplantı Salonu’nda gerçekleştirildi.

Bölge Müdürü Hasan Keskin’in başkanlığında Bölge Müdür Yardımcıları Mustafa Arpacı ve Halil Karademir, Şube Müdürleri, İşletme Müdürleri ile İşletme Müdürlüğü Avukatı’nın katılımı ile yapılan toplantıda ormancılık faaliyetleri, program ve gerçekleşmelerinin değerlendirildi.

ORMAN YANGINLARINA DİKKAT

2021 yılının başarılı bir şekilde tamamlanacağına inandığını belirten Hasan Keskin, “Performans kriterlerine özen gösterilmesini, birimler tarafından yapılacak tüm faaliyetlerde en az kaynak kullanımı ile en yüksek faydanın sağlanması ve imkânların etkin bir şekilde kullanılması gerektiğini, orman yangınları konusunda özellikle hassasiyet gösterilmesini ve programların zamanında gerçekleştirilmesi için azami gayret gösterilmesi gerektiğini” vurguladı. 

Alınan kararların hayırlara vesile olmasını dileyen Bölge Müdürü Hasan Keskin, tüm çalışma arkadaşlarına emeklerinden dolayı teşekkür ederek, başarılar diledi ve toplantıyı başlattı.

İşletme Müdürleri ve Şube Müdürleri program ve gerçekleşmeler ile ilgili sunum yaptı. Toplantı sonunda karşılaşılan sorunlar üzerinde duruldu, yapılan faaliyetler tek tek gözden geçirildi ve çözüm önerileri ortaya konuldu.

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir