İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

KÜTAHYA’YA MÜJDE

KÜTAHYA’YA MÜJDE

AK Parti heyetinin Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu ziyareti meyvesini verdi. 35.9 kilometrelik Emet, Hisarcık, Gediz yol yapım ihalesi 13 Ağustos tarihinde yapılacak.

Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı Emet, Hisarcık, Gediz yol yapım ihalesinin 13 Ağustos tarihinde yapılacağını açıklandı.

Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) heyetinin 17 Haziran’da Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu ziyareti sırasında ilettiği talepler meyvesini verdi. Emet, Hisarcık, Gediz yol yapım ihalesinin 13 Ağustos tarihinde yapılacak.

‘VAR GÜCÜMÜZLE ÇALIŞIYORUZ’

Taleplerinin hızla neticelenmesi adına böyle önemli bir adımın atılmış olmasından son derece memnuniyet duyduklarını ifade eden AK Parti Milletvekili Ceyda Çetin Erenler, “Sanayi, kültür, tarih, turizm, tarım, eğitim, sağlık ve daha pek çok alanda bölgemizde dikkat çeken illerimizden olan Kütahyamızı merkezinden en ücra yerine kadar en gelişmiş ulaşım ağıyla donatmak üzere var gücümüzle çalışıyoruz” dedi.

Çetin Erenler, Kütahya’ya destekleri için Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan başta olmak üzere Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu’na ve emeği geçen herkese teşekkürlerini sundu.

‘YOL YAPIM İHALESİNDE

TARİH BELLİ OLDU’

17 Haziran’da Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu’nu ziyaret eden heyette bulunan İl Başkanı Sebahattin Ceyhun, “Ulaştırma ve Altyapı Bakanımız Sayın Adil Karaismailoğlu’nun şehrimizi ziyaretleri ve Sayın Milletvekillerimiz İlçe Başkanlarımız ve Belediye Başkanlarımızın da katılımlarıyla gerçekleştirdiğimiz Bakanlık ziyaretleri sonrasında 35.9 km Hisarcık Gediz il yolu projemizin ihale tarihi 13 Ağustos 2021 olarak belirlenmiştir” ifadelerini kullandı.

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir