İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

MURAT CENGİZ GÜVEN TAZELEDİ


Kütahya Amatör Spor Kulüpleri Federasyonunun 18. Olağan kongresi yapıldı. İki adayın yarıştığı seçimlerde mevcut Başkan Murat Cengiz yeniden başkanlığa seçildi
Pandemi nedeniyle ertelenen Kütahya Amatör Spor Kulüpleri Federasyonunun 18. Olağan kongresi yeni spor salonunda yapıldı. Kongreye Kütahya Milletvekili Ceyda Çetin Erenler, AK Parti Kütahya İl Başkanı Sebahattin Ceyhun, MHP il Başkanı Selçuk Alıç, Spor Kulüplerinin başkan ve yöneticileri katıldı. Divan Seçiminin ardından gündem maddelerine geçilirken, raporlar okunarak oylamaya sunuldu.
BAŞKANLAR KONUŞTU
İki başkan adayının yarıştığı seçimlerde başkanlar son konuşmalarını yaparken, ilk olarak Başkan Adayı Hasan Okçu söz aldı. Okçu, seçilmeleri halinde yapacakları çalışmaları ve projeleri anlattı. Okçu değişimin gerekli olduğunu ifade ederek göreve gelmeleri halinde en iyi şekilde hizmet edeceklerini belirtti. Başkan Murat Cengiz ise yaptıkları çalışmaları anlatarak yaşanan gelişmelerle ilgili bilgiler verdi. Cengiz yeni dönemde de hizmetlerinin devam edeceğini söyledi. Ses sisteminin sıkıntılı olması nedeniyle yapılan iki başkan adayının da konuşmaları sağlıklı olarak anlaşılamadı.
OYLAR KULLANILDI
Yapılan konuşmaların ardından yönetim kurullarının seçimlerine geçildi. İki listenin de okunmasının ardından oy verme işlemleri başlatılırken, saat 17.00’de tamamlandı ve sayıma geçildi. Divan tarafından yapılan sayımın ardından Murat Cengiz 255 oy alırken, Hasan Okçu 131 oy aldı. Bu sonuçla birlikte Murat Cengiz yeninden başkanlığa seçildi. Cengiz seçimler sonrasında yaptığı açıklamada kazananın tüm spor camiası olduğunu ve en iyi şekilde hizmet etmeye devam edeceklerini söyledi.
YÖNETİM KURULU BELİRLENDİ
Kütahya ASKF yeni yönetim kurulu şu isimlerden oluştu; “Murat Cengiz, Ramazan Arslandaş, Ali Okçu, Halil Akkaş, Celalettin Altay, Nuri Ercura, Süleyman Ayaz, Ahmet Ayhan, Sinan Karakaya, İsmail Hakkı Tatar, Ömer Öner, Alican Uz, Nazım Başkurt, Muhammed Alpaslan, Hasan Hüseyin Çetin.

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir