İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

TARIMIN SORUNLARI DEĞERLENDİRİLDİ

Kütahya Ziraat Odası Başkanı Ömer Demirtaş; tarım yatırımları, projeler, sulama göletleri, barajlar, toplulaştırma, milli parklar, kuraklık ve doğal afetler konularının değerlendirildiği Ziraat Odaları Koordinasyon Kurulu Toplantısına katılan herkese Kütahya’daki çiftçiler adında teşekkürlerini sundu

Kütahya İl ve İlçe Ziraat Odaları Koordinasyon Kurulu Toplantısı; Kütahya Valisi Ali Çelik, Türkiye Ziraat Odaları Birliği (TZOB) Yönetim Kurulu üyesi Eyüp Elmalı, Tarım ve Orman İl Müdürü Orhan Özçalık, İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Murat Koyak, Kütahya İl ve İlçe Ziraat Odaları Koordinasyon Kurul Başkanı Ömer Demirtaş ve Ziraat Odası Başkanlarının katılımıyla gerçekleştirildi.

Toplantıda Kütahya tarımı, sorunları, beklentiler ve ihtiyaçlar hakkında görüş alışverişinde bulunuldu. Yatırımlar, projeler, sulama göletler, barajlar, toplulaştırma, milli parklar, kuraklık ve doğal afetler konuları değerlendirildi.

Toplantının ardından basın açıklamasında bulunan Ömer Demirtaş, “Sayın Valimiz ve TZOB Yönetim Kurulu Üyemiz Eyüp Elmalı gereken çalışmaların yapılacağını bildirdi. Kütahya İl ve ilçe çiftçilerimiz adına, ilgilerinden dolayı katılım sağlayan herkese teşekkür ediyoruz” ifadelerini kullandı.

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir