İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

KÜTAHYA’NIN HAYIRSEVER KADINLARA DESTEĞE HAZIRIZ

İhtiyaç sahibi vatandaşlarla, yardımda bulunmak isteyen kişileri bir araya getirerek on yıllık bir iyilik hareketine imza atan Kütahya’nın hayırsever kadınlarını makamında ağırlayan Başkan Alim Işık, Kütahya Belediyesi olarak hayırsever gruba her türlü desteği yapmaya hazır olduklarını vurguladı

10 yıldır Kütahya’da yardıma muhtaç birçok vatandaşa iyilik elini uzatan Kütahyalı hayırsevere kadınlar Belediye Başkanı Prof. Dr. Alim Işık’ı ziyaret etti.

Başlattıkları iyilik hareketi 200 kişilik bir Hayırseverler Grubuna dönüşen Başkanlığını Feyza Akbaş’ın yaptığı grup çalışmaları hakkında bilgi verdi.

YÜZLERCE İHTİYAÇ SAHİBİNE YETİŞTİLER

Ayni ve nakti başta olmak üzere ihtiyaç sahibi vatandaşlarla, yardımda bulunmak isteyen kişileri bir araya buluşturan grup, yaptıkları işleri ve çalışmalarını Belediye Başkanı Prof. Dr. Alim Işık’a yaptıkları ziyarette anlattı. WhatsApp üzerinden iletişim kuran ve yardımları kendi imkanları ile ihtiyaç sahiplerine ulaştıran kadınlar, bugüne kadar yüzlerce vatandaşın imdadına yetişti.

Yapılan yardımların en önemli ilkesinin veren ile alan elinin birbirini görememesi olduğunu vurgulayan Başkan Işık, grup üyesi kadınların yaptığı çalışmaların övgüye layık olduğunu belirtti. Kütahya Belediyesi olarak hayırsever gruba her türlü desteği yapmaya hazır oldukların ifade eden Başkan Işık ziyaretten dolayı grup başkanı Feyza Akbaş başta olmak üzere gruba emek veren herkese teşekkür etti.

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir