/
2 dakikada okunabilir

KİM BU KENDİNİ BİLMEZ?

Belediye Kütahyaspor – Fatsa Belediyespor maçı öncesi Dumlupınar Stadı’nın tuvaletlerine zarar verildi. Taraftarların mağduriyet yaşamaması için maç saatine kadar yeniden kullanılabilir hale getirilen tuvaletlere hangi kendini bilmez tarafından saldırıldığı Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü tarafından yürütülen soruşturmanın ardından belli olacak

Pazar günü saat 16.00’da oynanan Belediye Kütahyaspor – Fatsa Belediyespor maçı öncesi Dumlupınar stat tuvaletlerine kimliği belirsiz kişiler tarafından zarar verildi.

Gençlik Spor İl Müdürlüğü’nden yapılan açıklamada; Belediye Kütahyaspor – Fatsa Belediyespor maçı öncesi halkımızın yürüyüş yapması için sporseverlerin hizmetine sunulan stat yetkililerimiz hasar tespiti yaptı, sabunlukların söküldüğü, kırıldığı tespit edildi.” İfadelerine yer verildi.

MAÇ SAATİNE KADAR DÜZELTİLDİ

Stat yetkililerinin düzenlediği hasar tespit tutanağı sonrasında taşkınlık yapanlar hakkında işlem başlatılacağı belirtildi. Maç öncesi yaşanan üzücü olay sonrası stat yetkilileri, vatandaşların ve spor severlerin mağdur olmaması için gerekli çalışmaları yaparak maç saatine kadar stat tuvaletlerinin kullanılır hale getirileceğini bildirdi.

Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü ekipleri, konuyla ilgili olarak soruşturma başlattı.

Cevap yazın

Your email address will not be published.

Kütahya'dan son Asayiş haberleri

BALTAYI TAŞA VURDULAR!

Emet ilçesinde ikamet eden E.T. isimli şahsın 21 adet sikke olduğu değerlendirilen objeyi 650 TL karşılığında

EVİNİ UYUŞTURUCUYA AÇTI!

Subaşı Mahallesi’ndeki bir evde uyuşturucu alındığı bilgisi üzerine harekete geçen Tavşanlı İlçe Emniyet Müdürlüğü Asayiş Büro