2 dakikada okunabilir

BELEDİYE PERSONELİNE DİL EĞİTİMİ İMKÂNI

Dil eğitimi almak isteyen Belediye Personeline yüzde 40 indirim sağlayacak protokole imza atan Belediye Başkanı Prof. Dr. Alim Işık, İlgi duyan ve bu imkandan yararlanacak belediyemiz personeline hayırlı olsun” ifadelerini kullandı.

Özel Kütahya İngiliz Kültür ve Dil Kursları Müdürlüğü ile Kütahya Belediyesi arasında protokol imzalandı. İmzalanan protokol gereği belediye personeli yabancı dil kurslarından yüzde 40 indirimle yararlanabilecekler.

Özel Kütahya İngiliz Kültür ve Dil Kurları Şube Müdürlüğü ile Kütahya Belediyesi arasında protokol imzalandı.

YÜZDE 40 İNDİRİM

İmza töreninde konuşan Kütahya Belediye Başkanı Prof. Dr. Alim Işık, imzalanan protokol gereği Kütahya Belediyesi personelinin ilgili kurumdan yabancı dil kurslarından yüzde 40 indirim ile yararlanabileceğini söyledi. Başkan Işık; “İlgi duyan ve bu imkandan yararlanacak belediyemiz personeline hayırlı olsun. Özellikle kurum müdürümüz Tuğba Katıcı ve çalışma ekibine belediyemize gösterdiği bu özel indirim için teşekkür ediyorum. Protokolümüz hayırlı olsun” dedi.

Kurum Müdürü Tuğba Katıcı ise Belediye Başkanı Prof. Dr. Alim Işık’a teşekkür ederek sözlerine başladı. Katıcı; “İngiliz Dil Okulları olarak belediye personelimize bu anlamda bizde destek olacağız. Protokolümüz her iki kurum için hayırlı olsun” dedi.

Cevap yazın

Your email address will not be published.

Kütahya'dan son Eğitim haberleri

OKULLAR YÜKSELİYOR

Kütahya Merkez ve ilçelerde Kütahya İl Özel İdaresi desteği ile yapımı devam eden altı okul hızla

ÖĞRENCİYİ ŞEHRE ÇEKEBİLİRİZ

Öğrenci yurtlarının kampüse yakınlığı sebebiyle şehirden ayaklarının kesildiğinin farkında olduklarına değinen Rektör Kazım Uysal, başarılarla kazanılan