1 dakikada okunabilir

TÜM DEĞERLERE SAYGILI BİREYLER YETİŞECEK

Geleceğin becerileriyle donanmış sanata duyarlı, tüm kültür ve değerlere saygılı, ortak değerler ve kültürler üzerine inşa edilen bir Avrupa kimliği oluşturma çabası içerisinde olan bireyler yetiştirme amacıyla Milli Eğitim ve Kültür ve Turizm İl Müdürlüğü arasında “Erasmus+ Projeleri İş Birliği Protokolü” imzalandı.

Kütahya MTAL ile Kültür ve Turizm İl Müdürlüğü Arasında “Erasmus+ Projeleri İş Birliği Protokolü” İmzalandı

İmza törenine İl Millî Eğitim Müdürü Hasan Başyiğit, İl Kültür Turizm İl Müdürü Zekeriya Ünal ile Kütahya MTAL Okul Müdürü Halil Kurt yer aldı.

Kütahya milli Eğitim Müdürlüğü’nden yapılan açıklamada; “Bu protokol ile çağımızın ve geleceğin becerileriyle donanmış kültür ve sanata duyarlı, tüm kültür ve değerlere saygılı, çok kültürlülük kavramını benimseyen, ortak değerler ve kültürler üzerine inşa edilen bir Avrupa kimliği oluşturma çabası içerisinde olan bireyler yetiştirme amaçlanmaktadır” ifadelerine yer verildi.

Cevap yazın

Your email address will not be published.

Kütahya'dan son Eğitim haberleri

YOL GÖSTERECEK’

Okul bazlı değerlendirme raporunun kendileri için yol gösterecek bir kılavuz niteliği taşıdığını ifade eden milli Eğitim

HEYECAN DOLU ZİYARET

Arçelik Mini Garage, Origami/Krigami İstasyonu, 3D Tasarım İstasyonu, Robotik Kodlama İstasyonu, Mobil Uygulama İstasyonu, Nesnelerin İnterneti