2 dakikada okunabilir

YOLLAR DAHA KONFORLU

Altıntaş Yeni karaağaç köyünde 4.3 km’lik beton yol çalışması, Gediz ilçesi Yeni Güney- Polat yolunda 6 km’lik beton yol çalışması devam ederken vatandaşlara daha konforlu bir yol ağ sunma hedefinde olan İl Özel İdaresi, köylerde 1. kat asfalt çalışmalarını da sürdürüyor.

Kütahya İl Özel İdaresi Yol ve Ulaşım Hizmetleri Müdürlüğü ekipleri çalışmalarını aralıksız olarak sürdürüyor.

İl Özel İdaresi’nden yapılan açıklamada; hava koşullarının mevsim normallerine göre yağışlı geçmesine rağmen hazırlanan program dâhilinde vatandaşların ulaşımlarını daha konforlu sürdürebilmeleri için yapılan çalışmalara dikkat çekildi.  Bu kapsamda Altıntaş Yeni karaağaç köyünde 4.3 km’lik beton yol çalışması, Gediz ilçesi Yeni Güney- Polat yolunda 6 km’lik beton yol çalışması devam ediyor.

Beton yol çalışmalarının yanı sıra köylerde 1. kat asfalt çalışmaları da tüm hızıyla devam ediyor. Simav Koyunoba’da 5.5 km, Gediz Dedeköy’de 1.4 km, Şaphane Değirmendere de ise 5.5 km 1. kat asfaltların stabilize çalışmalarını sürdürülüyor.

Cevap yazın

Your email address will not be published.

Kütahya'dan son Resmi Kurumlar haberleri

MAHALLELERE DEĞER KATACAK

1453 Konutları ve Akkent Mahallesinde yapılan peyzaj çalışmalarını yerine inceleyen Başkan Alim Işık, çalışmaların her iki