3 dakikada okunabilir

‘DÜN NE İSEM BUGÜN DE O’YUM’

MHP Belediye Meclis üyeliğinden ve parti üyeliğinden istifa ettiğini belirten Belediye Eski Başkan Yardımcısı Salih Özden, savunduğu fikirlerde, sahip olduğu değerlerde, herhangi bir değişiklik olmadığına vurgu yaptı. Özden, “Dün ne isem bugün de o’yum” dedi

Kütahya Belediyesi Eski Başkan Yardımcısı Salih Özden sosyal medya hesabından açıklamada bulunarak Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Belediye Meclis üyeliğinden istifa ettiğini duyurdu.

31 Mart 2019 tarihinde yapılan Mahalli İdareler Seçimlerinde seçildiği MHP Belediye Meclisi üyeliğinden istifa ettiğini belirten Salih Özden, şahsına teveccüh göstererek Belediye Meclis Üyesi aday listesinde 1.sırada yer veren ve seçim döneminde gece gündüz demeden çalışan MHP’nin il, ilçe teşkilatlarına, yetkili kurullarına teşekkür etti.

‘TAMAMLAYAMADAN AYRILMAK

ZORUNDA KALDIM’

Oy vererek, maddi manevi destek olarak meclis üyesi seçilmesini sağlayan Kütahyalı hemşehrilere de teşekkür eden Özden, Görevimi tamamlayamadan ayrılmak zorunda kaldığı için özür diledi.

Özden, “Birlikte yola çıktığımız ve elde edilen başarıda her birinin çok önemli katkıları olduğuna inandığım, başta Belediye Başkanımız Prof. Dr. Alim Işık olmak üzere birbirinden değerli Belediye Meclisi ve İl Genel Meclisi üyesi adaylarımıza; Belediye Meclisi çatısı altında birlikte görev yaptığımız MHP’li, AK Partili ve CHP’li meclis üyesi değerli arkadaşlarıma; Kütahya Belediyesinin bütün kademelerinde özverili bir şekilde çalışan kıymetli personeline ayrı ayrı teşekkür ederim” ifadelerini kullandı.

Yanlış anlamalara ve yorumlara fırsat vermemek için savunduğu fikirlerde, sahip olduğu değerlerde, hayata, olaylara ve insanlara bakış açısında herhangi bir değişiklik olmadığına vurgu yapan Özden, “Olamaz da!.. Dün ne isem bugün de o’yum” dedi.

MHP’DEN DE İSTİFA ETTİ

Özden sözlerine, “47 yıldır gönül verdiğim, emek verdiğim ve her ortamda onurla temsil ettiğim MHP’nin şanlı mâzisine, müktesebâtına ve hükmî şahsiyetine sadığım… Ancak, MHP çatısı altında bugünkü şartlarda siyaset yapma ve hizmet etme imkânım kalmadığı için MHP parti üyeliğinden de 21.09.2021 tarihi itibarıyla istifa etmiş bulunmaktayım” diyerek son verdi.

Cevap yazın

Your email address will not be published.

Kütahya'dan son Asayiş haberleri

BALTAYI TAŞA VURDULAR!

Emet ilçesinde ikamet eden E.T. isimli şahsın 21 adet sikke olduğu değerlendirilen objeyi 650 TL karşılığında

EVİNİ UYUŞTURUCUYA AÇTI!

Subaşı Mahallesi’ndeki bir evde uyuşturucu alındığı bilgisi üzerine harekete geçen Tavşanlı İlçe Emniyet Müdürlüğü Asayiş Büro