3 dakikada okunabilir

İŞBİRLİĞİ DEĞERLENDİRİLDİ

Kümaş Manyezit A.Ş. Genel Müdürü Koçağa Türeoğlu ve Maden Sahaları Yönetimi Grup Müdürü Tuğba Özyiğit, Çevre Şehircilik İl Müdürlüğü ve Kütahya Orman Bölge Müdürlüğünü ziyaret etti. Ziyarette kurumlar arası yapılan ve işbirliği ile yapılabilecek projeler üzerinde duruldu

Kütahya’da üretim yapan, Kütahya-Eskişehir-Bilecik üçgeninde yer alan doğal manyezit cevherini, sinter manyezit, bazik refrakter tuğla ve harç üreterek Türkiye ekonomisine kazandıran KÜMAŞ Manyezit A.Ş’nin Genel Müdürü Koçağa Türeoğlu ve Maden Sahaları Yönetimi Grup Müdürü Tuğba Özyiğit, Çevre Şehircilik İl Müdürlüğü ve Kütahya Orman Bölge Müdürlüğünü ziyaret etti.

Çevre Şehircilik İl Müdürlüğü’nden yapılan açıklamada; “İlimizde faaliyetlerini sürdüren değerli firmalarımızdan olan Kümaş Manyezit A.Ş. Genel Müdürü Koçağa Türeoğlu ile Maden Sahaları Yönetimi Grup Müdürü Tuğba Özyiğit, İl Müdürlüğümüze iade-i ziyarette bulundular. Nazik ziyaretlerinden dolayı kendilerine teşekkürlerimizi sunarız.” İfadelerine yer verildi.

Kümaş Manyezit Sanayi A.Ş. Genel Müdürü Koçağa Türeoğlu, ve Maden Sahaları Yönetimi Grup Müdürü Tuğba Özyiğit Kütahya Orman Bölge Müdürü Hasan Keskin’e nezaket ziyaretinde bulundu. Ziyarette, Kütahya Orman İşletme Müdürü Ali Rıza Erdem’de yer aldı.

Ülke ve Kütahya ekonomisine ciddi katkılar sağlayan Kümaş Manyezit Sanayi A.Ş.’nin faaliyetlerinin yanı sıra Kütahya Orman Bölge Müdürlü tarafından yürütülen çalışmaların da konuşulduğu ziyarette kurumlar arası yapılan ve yapılabilecek projeler üzerinde de duruldu.

 Ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade eden Bölge Müdürü Hasan Keskin; Kümaş Manyezit Sanayi A.Ş. Genel Müdürü Koçağa Türeoğlu ve Grup Müdürü Tuğba Özyiğit’e teşekkür ederek, çalışmalarında başarı ve kolaylıklar diledi.

Cevap yazın

Your email address will not be published.

Kütahya'dan son Ekonomi haberleri

‘YAYGARAYI BASALIM’

UNESCO Yaratıcı Şehirler Ağı’na verilen sözleri kadınların tutacağını belirten Katılımcı Kadınlar Kooperatifi Yönetim Kurulu Başkanı Cemile

KÜTBO KARDEŞLERİYLE BULUŞTU

Koronavirüs salgınından olumsuz etkilenen sektörlerin değerlendirildiği “Türkiye’de Ekonomi Gündemi” programına katılan KÜTBO, kardeş borsaların üyeleriyle gelecekte