1 dakikada okunabilir

DENİZCİ ADAYLARINA SINAV

Gemi sevk ve idaresi konusunda temel eğitim bilgilerini alan 120 kişi Kütahya Belediyesi tarafından düzenlenen ‘İç Sularda Gemi Sevk ve İdare Belgesi’ kursu sonunda sınava tabii tutuldu.

İç Sularda Çalışan Gemi ve İç Su Araçları Yönetmeliği gereği zorunlu olan ‘İç Sularda Gemi Sevk ve İdare Belgesi’ kursu Kütahya Belediyesi Konferans Salonu’nda gerçekleşti.

120 kişinin katılım gösterdiği kurs sonunda yazılı sınavdan başarılı olanlar belgelerini almaya hak kazandı. Kursta; Çanakkale Liman Başkan Yardımcısı Muhiddin Gargılı ve Denizcilik Sörvey Mühendisi Hüseyin Sarıca da yer aldı.

Kursun açılış konuşmasını yapan Belediye Başkanı Prof. Dr. Alim Işık, kursa katılım sağlayanlara kurs sonunda yapılacak sınavda başarılar diledi.

Çanakkale Liman Başkan Yardımcısı Muhiddin Gargılı ve Denizcilik Sörvey Mühendisi Hüseyin Sarıca gemi sevk ve idaresi konusunda temel eğitim bilgilerini verdi. Kursa katılım sağlayan 120 kişi, İç Sularda Gemi Sevk ve İdare Belgesi’ için sınava tabi tutuldu.

Cevap yazın

Your email address will not be published.

Kütahya'dan son Eğitim haberleri

YOL GÖSTERECEK’

Okul bazlı değerlendirme raporunun kendileri için yol gösterecek bir kılavuz niteliği taşıdığını ifade eden milli Eğitim

HEYECAN DOLU ZİYARET

Arçelik Mini Garage, Origami/Krigami İstasyonu, 3D Tasarım İstasyonu, Robotik Kodlama İstasyonu, Mobil Uygulama İstasyonu, Nesnelerin İnterneti