2 dakikada okunabilir

REKTÖR KAVUNCU’DAN TEBRİK

KSBÜ Tıp Fakültesi Dahili Tıp Bilimleri Bölümü Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları AD Arş. Gör. Dr. İlknur Elifoğlu, Uzmanlık Eğitimi Bitirme Sınavı’nda başarılı oldu. Rektör Prof. Dr. Vural Kavuncu, Elifoğlu’nu tebrik etti

Kütahya Sağlık Bilimleri Üniversitesi (KSBÜ) Tıp Fakültesi Dahili Tıp Bilimleri Bölümü Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Anabilim Dalından (AD) Arş. Gör. Dr. İlknur Elifoğlu, Uzmanlık Eğitimi Bitirme Sınavı’nda başarılı oldu.

Sınavda başarılı olan Elifoğlu’nu; KSBÜ Rektörü Prof. Dr. Vural Kavuncu, Tıp Fakültesi Dekanı Prof. Dr. M. Cem Algın, Kütahya İl Sağlık Müdürü Dr. Mehmet Erşan ve T.C. Sağlık Bakanlığı KSBÜ Evliya Çelebi Eğitim ve Araştırma Hastanesi Başhekimi Dr. Öğr. Üyesi Sertaş Erarslan tebrik etti.

Sınavda jüri olarak KSBÜ Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları AD Başkanı Prof. Dr. Veysel Nijat Baş, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları AD öğretim üyeleri; Doç. Dr. Ahmet Türkeli, Doç. Dr. Rahmi Özdemir, Dermatoloji AD Başkanı Dr. Öğr. Üyesi Nazlı Dizen Namdar, Kadın Hastalıkları ve Doğum AD’den Dr. Öğretim Üyesi Özlem Erten yer aldı.

Cevap yazın

Your email address will not be published.

Kütahya'dan son Eğitim haberleri

OKULLAR YÜKSELİYOR

Kütahya Merkez ve ilçelerde Kütahya İl Özel İdaresi desteği ile yapımı devam eden altı okul hızla

ÖĞRENCİYİ ŞEHRE ÇEKEBİLİRİZ

Öğrenci yurtlarının kampüse yakınlığı sebebiyle şehirden ayaklarının kesildiğinin farkında olduklarına değinen Rektör Kazım Uysal, başarılarla kazanılan