2 dakikada okunabilir

TÜRKİYE’NİN EN DONANIMLI MÜDÜRLÜKLERİNDEN BİRİ

İtfaiye Müdürlüğü’nün Türkiye’nin en donanımlı müdürlüklerinden biri olduğuna dikkat çeken Başkan Işık, 24 saat 3 vardiya halinde çalışan itfaiye personeline fedakar çalışmaları için teşekkürlerini sundu

İtfaiyecilik haftası nedeniyle Kütahya Belediyesi İtfaiye Müdürlüğünü ziyaret eden Belediye Başkanı Prof. Dr. Alim Işık, itfaiye personelinin Kütahya için fedakarca çalıştığını belirtti.

İtfaiye Haftasını kutlayan Belediye Başkanı Prof. Dr. Alim Işık, tüm personele yaptıkları özverili çalışmalardan dolayı teşekkür etti.

İTFAİYECİLİK HAFTASINI KUTLADI

İtfaiyecilik Haftası nedeniyle bugün İtfaiye Müdürlüğü ve müdürlük personeli ile bir araya geldiklerini belirten Başkan Işık, “Bugüne kadar Kütahyamızda 24 saat 3 vardiya halinde milletimizin hizmetine koşan ve en ufak bir konuda hiçbir fedakârlıktan kaçınmayarak görevlerini layığı ile yapan tüm personelime ayrı ayrı teşekkür ediyorum” dedi.

İtfaiye Müdürlüğü’nün Türkiye’nin en donanımlı müdürlüklerinden biri olduğuna dikkat çeken Başkan Işık, “Toplam 67 personelimiz, 17 araç ve iki istasyonda Kütahya’mızın hizmetine koşan bir müdürlüğümüz var. Geçen yıl sonu itibariyle Zafertepe’deki ikinci itfaiye istasyonumuzu şehrimize kazandırdık. Rabbim itfaiyemizi eksik eylemsin hem de muhtaç etmesin. Haftalarının kutlu olmasını ve sağlıklı sıhhatli bir yıl geçirmelerini diliyorum. Tüm personelimize teşekkür ediyorum” ifadelerin kullandı.

Cevap yazın

Your email address will not be published.

Kütahya'dan son Resmi Kurumlar haberleri

MAHALLELERE DEĞER KATACAK

1453 Konutları ve Akkent Mahallesinde yapılan peyzaj çalışmalarını yerine inceleyen Başkan Alim Işık, çalışmaların her iki