1 dakikada okunabilir

KSBÜ’DEN UZMANLIK BAŞARISI

Uzmanlık Eğitimi Bitirme Sınavı’nda başarılı olan KSBÜ Tıp Fakültesi Cerrahi Tıp Bilimleri Anesteziyoloji ve Reanimasyon AD’den Arş. Gör. Dr. Mahmut Dinler, KSBÜ Rektörü Prof. Dr. Vural Kavuncu’nun tebriklerini kabul etti.

Kütahya Sağlık Bilimleri Üniversitesi (KSBÜ) Tıp Fakültesi Cerrahi Tıp Bilimleri Anesteziyoloji ve Reanimasyon Anabilim Dalından (AD) Arş. Gör. Dr. Mahmut Dinler, Uzmanlık Eğitimi Bitirme Sınavı’nda başarılı oldu.

Sınavda jüri olarak KSBÜ Tıp Fakültesi Dekanı Prof. Dr. M. Cem Algın, Anesteziyoloji ve Reanimasyon AD Başkanı Prof. Dr. Canan Balcı, Kardiyoloji AD Başkanı Doç. Dr. Taner Şen, Anesteziyoloji ve Reanimasyon AD öğretim üyeleri Dr. Öğr. Üyesi Emel Yıldız ve Dr. Öğr. Üyesi Canan İnal yer aldı.

Sınavda başarılı olan Dinler’i, KSBÜ Rektörü Prof. Dr. Vural Kavuncu, Dekan Prof. Dr. M. Cem Algın, Anesteziyoloji ve Reanimasyon AD öğretim üyesi Doç. Dr. Tayfun Aydın, jüri üyeleri ve akademisyenler tebrik etti.

Cevap yazın

Your email address will not be published.

Kütahya'dan son Uncategorized haberleri

İç Denetçi Alacak

Batman Üniversitesi iç denetçi alacak Basın ilan kurumu resmi internet sitesinde yayımlanan ilana göre 5018  sayılı

HER ALANDA GÜÇLÜ TÜRKİYE

Sanayi üretimi verileri doğrultusunda Türkiye’de yılsonunda yüzde 9’un üzerinde büyüme sağlanacağını işaret eden AK Parti Kütahya

24 LİTRE KAÇAK ALKOL YAKALANDI

Kaçakçılık ve Organize suçlarla Şube Müdürlüğü ve Tavşanlı İlçe Jandarma Komutanlığı tarafından yürütülen operasyonlarda M.E. isimli