/
2 dakikada okunabilir

‘HER KAN BAĞIŞI YENİ BİR HAYAT’

LÖSEV’e verdiği desteklerden dolayı LÖSEV Yaşam Sertifikasını teslim alan Başkan Prof. Dr. Alim Işık, LÖSEV ve Lösemili çocuklar için Kütahya Belediyesi olarak üzerlerine düşen görevi yerine getireceklerini vurguladı. Başkan Işık, her kanın yeni bir hayat olduğunu vurguladı

LÖSEV Eskişehir Halkla İlişkiler Sorumlusu Yasemin Durukan, Belediye Başkanı Prof. Dr. Alim Işık’ı makamında ziyaret ederek, Başkan Işık’a LÖSEV Yaşam Sertifikası’nı takdim etti.

Lösemili Çocuklar Vakfı (LÖSEV) Eskişehir Halkla İlişkiler Sorumlusu Yasemin Durukan, Belediye Başkanı Işık’ın makamında gerçekleşen ziyarete lösemi hastalığı ve LÖSEV’in çalışmaları hakkında bilgi de verdi.

‘LÖSEMİ BULAŞICI DEĞİL’

Lösemi hastalığının bulaşıcı olmayan, tedavi edilebilen bir hastalık olduğunu vurgulayan Durukan, löseminin tedavisinde gönüllülük esasının çok önemli olduğunu belirtti.

Kütahya Belediyesi’nin LÖSEV ve Lösemili çocuklar için üstüne düşen görevi yerine getireceğini dile getiren Başkan Işık, LÖSEV’in en önemli sivil toplum kuruluşlarından birisi olduğunu hatırlatarak, bağışlanan her kanın yeni bir hayat olduğunun unutulmaması gerektiğini ifade etti.

Ziyaret sonunda LÖSEV Eskişehir Halkla İlişkiler Sorumlusu Yasemin Durukan, Başkan Işık’a LÖSEV’e verdiği desteklerden dolayı LÖSEV Yaşam Sertifikası verdi.

Cevap yazın

Your email address will not be published.

Kütahya'dan son Eğitim haberleri

OKULLAR YÜKSELİYOR

Kütahya Merkez ve ilçelerde Kütahya İl Özel İdaresi desteği ile yapımı devam eden altı okul hızla

ÖĞRENCİYİ ŞEHRE ÇEKEBİLİRİZ

Öğrenci yurtlarının kampüse yakınlığı sebebiyle şehirden ayaklarının kesildiğinin farkında olduklarına değinen Rektör Kazım Uysal, başarılarla kazanılan