2 dakikada okunabilir

BU SENENİN TEMASI: HEKİM SİNAN

2021-2022 eğitim öğretim yılından itibaren başlayacak Kütahya Eğitim ve Gelişim Programı kapsamında yapılacak çalışmalar her yıl yeni bir temayla gerçekleştirilecek. Kütahya Eğitim Vizyonu Ödül Töreni’nde konuşan Strateji Geliştirme Hizmetleri Şube Müdürü Mustafa Topuz bu senenin temasını “Bilim ve Hekim Sinan” olarak açıkladı

Kütahya Eğitim Vizyonu Ödül Töreni Beylerbeyi Konferans Salonu’nda yapıldı.

İl Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından yürütülen Kütahya Eğitim Vizyonu projesinde 2020-2021 eğitim öğretim yılında yaptıkları faaliyet ve projelerle 11 okul kalite etiketi, 19 okul da Vizyon Belgesi almaya hak kazandı.

22 ALANDA DEĞERLENDİRME

Okullarda yapılan faaliyetlerin toplam 22 alanda değerlendirilmesiyle kazanılan kalite etiketleri, İl Millî Eğitim Müdürü Hasan Başyigit tarafından verilirken; Vizyon belgeleri ise Millî Eğitim Müdür Yardımcısı Muhsin Kaymak ve şube müdürleri tarafından verildi.

Programda konuşan İl Millî Eğitim Müdürü Hasan Başyiğit, 3 yıldır devam eden projelerde görev alan okul yöneticilerine, öğretmenlere, öğrencilere ve velilere teşekkür etti.

Program sonunda söz alan Strateji Geliştirme Hizmetleri Şube Müdürü Mustafa Topuz, 2021-2022 eğitim öğretim yılından itibaren Kütahya Eğitim ve Gelişim Programı (EGEP) başlayacağını, her yıl yeni bir tema ile çalışmalar yapılacağını ifade ederek bu yılın temasının “Bilim ve Hekim Sinan” olarak belirlendiğini ve ekim ayından itibaren projenin başlayacağını belirtti.

Cevap yazın

Your email address will not be published.

Kütahya'dan son Eğitim haberleri

OKULLAR YÜKSELİYOR

Kütahya Merkez ve ilçelerde Kütahya İl Özel İdaresi desteği ile yapımı devam eden altı okul hızla

ÖĞRENCİYİ ŞEHRE ÇEKEBİLİRİZ

Öğrenci yurtlarının kampüse yakınlığı sebebiyle şehirden ayaklarının kesildiğinin farkında olduklarına değinen Rektör Kazım Uysal, başarılarla kazanılan