1 dakikada okunabilir

‘OKULUMUZA KAVUŞTUĞUMUZ İÇİN MUTLUYUZ’

İl Millî Eğitim Müdürü Hasan Başyiğit okullarına ve arkadaşlarına kavuştukları için mutluluklarını dile getiren Mehmetçik İlkokulu öğrenciyle sınıflarında bir araya geldi.

İl Millî Eğitim Müdürü Hasan Başyiğit, Mehmetçik İlkokulunu ziyaret etti. Ziyareti sırasında Başyiğit’e Ortaöğretim Hizmetleri Şube Müdürü İrfan Kanık eşlik etti.

Sınıflarda öğrencilerle bir araya gelen İl Millî Eğitim Müdürü Hasan Başyiğit, öğrencilerle sohbet ederek öğrencilerin yüz yüze eğitimle ilgili duygu ve düşüncelerini sordu. Öğrenciler okullarına ve arkadaşlarına kavuştukları için mutluluklarını dile getirdi.

İl Millî Eğitim Müdürü Hasan Başyiğit, okul yöneticilerinden eğitim öğretim ve yüz yüze eğitimle ilgili bilgi aldı, alınan salgın hastalık tedbirlerini inceledi.

Cevap yazın

Your email address will not be published.

Kütahya'dan son Eğitim haberleri

YOL GÖSTERECEK’

Okul bazlı değerlendirme raporunun kendileri için yol gösterecek bir kılavuz niteliği taşıdığını ifade eden milli Eğitim

HEYECAN DOLU ZİYARET

Arçelik Mini Garage, Origami/Krigami İstasyonu, 3D Tasarım İstasyonu, Robotik Kodlama İstasyonu, Mobil Uygulama İstasyonu, Nesnelerin İnterneti