2 dakikada okunabilir

HER ZAMAN HAZIRIZ’

MÜSİAD KÜTAHYA ŞUBESİ İLE KÜTAHYA MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ ARASINDA "ERASMUS+ PROJELERİ İŞ BİRLİĞİ" PROTOKOLÜ İMZALANDI. (HÜSEYİN EFE/KÜTAHYA-İHA) Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) Kütahya Şubesi ile Kütahya Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi arasında "Erasmus+ Projeleri İş Birliği" protokolü imzalandı.

MÜSİAD Kütahya Şubesi ile Kütahya Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi arasında “Erasmus+ Projeleri İş Birliği ”protokolü imza töreninde konuşan MÜSİAD Kütahya Şube Başkanı İsmail Tosun, “Kütahyamız ve Kütahyamızdaki kurumlarımız için her zaman elimizden gelenin fazlasını yapmaya hazırız” diye konuştu.

Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) Kütahya Şubesi ile Kütahya Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi arasında “Erasmus+ Projeleri İş Birliği” protokolü imzalandı.

MÜSİAD Kütahya Şubesi’nde gerçekleştirilen protokol imzalama törenine Kütahya Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Müdürü Halil Kurt, Müsiad Kütahya Yönetim Kurulu Başkanı İsmail Tosun, Kütahya Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Müdür Yardımcısı Mustafa İnci ve Kütahya Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi projeler koordinatörü Engin Eroğlu katıldı.

EĞİTİME BÜYÜK DESTEK

Kütahya Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi müdürü Halil Kurt, “İmzaladığımız bu protokol ile okulumuz öğrencileri ve personelimizin mesleki gelişimlerine bir katkının da MÜSİAD Kütahya Şubesi’nin yurt içi ve yurt dışındaki üyelerinden gelecektir” dedi.

MÜSİAD Kütahya Şube Başkanı İsmail Tosun da, “Kütahyamız ve Kütahyamızda ki kurumlarımız için her zaman elimizden gelenin fazlasını yapmaya hazırız” diye konuştu.

Cevap yazın

Your email address will not be published.

Kütahya'dan son Eğitim haberleri

YOL GÖSTERECEK’

Okul bazlı değerlendirme raporunun kendileri için yol gösterecek bir kılavuz niteliği taşıdığını ifade eden milli Eğitim

HEYECAN DOLU ZİYARET

Arçelik Mini Garage, Origami/Krigami İstasyonu, 3D Tasarım İstasyonu, Robotik Kodlama İstasyonu, Mobil Uygulama İstasyonu, Nesnelerin İnterneti