4 dakikada okunabilir

KSBÜ’YÜ ÇOK ÖZLEYECEĞİM’

Hayvanseverliği ile takdir toplayan KSBÜ personeli Halil Akat emekliliğe ayrıldı. Kendisi için düzenlenen veda programından konuşan Akat, “KSBÜ’de çalıştığım için çok şanslıyım. Benim için çok değerlisiniz. Sizleri çok özleyeceğim” dedi. Akat hafta sonları bile sokak hayvanlarını beslemeye kampüse geliyordu.

Kütahya Sağlık Bilimleri Üniversitesi (KSBÜ) personeli Halil Akat emekliliğe ayrıldı. Akat için veda programı düzenlendi.

Programa Rektör Prof. Dr. Vural Kavuncu, Rektör Yardımcıları Prof. Dr. M. Cem Algın ve Prof. Dr. Duygu Perçin Renders, Genel Sekreter Kutlu Önal, daire başkanları ile birlikte akademik ve idari personel katıldı.

Akat, veda programından dolayı duygulanarak şöyle konuştu: “KSBÜ’de çalıştığım için çok şanslıyım. Benim için çok değerlisiniz. Sizleri çok özleyeceğim.”

HAFTA SONLARI BİLE

SOKAK HAYVANLARINI BESLİYORDU

Halil Akat’ın KSBÜ kurulduğu günden bu yana kendileriyle birlikte olduğunu belirten Rektör Prof. Dr. Vural Kavuncu, “Çok çayını içtik. İlk dönemden itibaren çok ciddi nezaketiyle tanıdığımız, enerjik ve disiplinli çalışan bir arkadaşımız. Allah her devlet kurumuna böyle bir çalışma arkadaşı nasip etsin. Canlara olan sevgisi çok ayrı bir boyutta. Hafta sonları dahil buraya geliyor ve sokak hayvanlarını besliyor. Onlara çocukları gibi bakıyor. Takdire değer. Yüksek bir erdem. Seni özleyeceğiz. Her çalışanımız çok önemsiyoruz ve emekliliğe ayrılanlara üzülüyoruz. Halil Bey’in bundan sonraki yaşamı huzurlu olsun” dedi.

‘KALBİMİZDESİN’

KSBÜ Rektör Yrd. Prof. Dr. Cem Algın: “Halil Bey’i uzun zamandan beri tanıyoruz. Gerçekten emeği çok büyük. Emekliliğiniz hayırlı olsun.” İfadelerini kullanırken; “Rektör Yrd. Prof. Dr. Duygu Perçin Renders, “Bizi her zaman çok iyi karşıladı. Korumacı kişiliği de çok değerli benim için. Bizden ayrıldığı için üzgünüz. Kalbimizdesin.” Rektör Danışmanı Dr. Öğr. Üyesi Bahar Çelik: “Halil Bey bizim ağabeyimiz. Bize ağabeylik ettiği için çok teşekkür ediyoruz. Sizi özleyeceğiz. Öğrenci İşleri Daire Başkanı Yaşar Güneş: “Halil Bey tüm canları çok seviyor. Ortak noktalarımızdan bir tanesi kuşları sevmemiz. Kendilerine çok teşekkür ediyoruz. Tıp Fakültesi Sekreteri Sema Barutçu: “Birlikte güzel günler geçirdik. Çok değerli bizler için. Teşekkür ederiz.”İfadelerini kullandı.

Cevap yazın

Your email address will not be published.

Kütahya'dan son Eğitim haberleri

YOL GÖSTERECEK’

Okul bazlı değerlendirme raporunun kendileri için yol gösterecek bir kılavuz niteliği taşıdığını ifade eden milli Eğitim

HEYECAN DOLU ZİYARET

Arçelik Mini Garage, Origami/Krigami İstasyonu, 3D Tasarım İstasyonu, Robotik Kodlama İstasyonu, Mobil Uygulama İstasyonu, Nesnelerin İnterneti