2 dakikada okunabilir

YÖRESEL ÜRÜNLER SATIŞ MERKEZİ YILBAŞINDA AÇILIYOR

Kütahya’nın yıllardır muzdarip olduğu yol ticaretinden yararlanamama sorununun Yöresel Ürünler Satış Merkezi ile büyük ölçüde çözüleceğini belirten Başkan Işık, projenin son aşamaya geldiğini ve yeni yılın başında açılışını gerçekleştirmeyi planladıklarını vurguladı

Belediye Başkanı Prof. Dr. Alim Işık, Kütahya- Eskişehir karayolu üzerinde yapımı devam eden Yöresel Ürünler Satış Merkezi inşaat çalışmalarını inceledi.

Yol ticaretinden yararlanmak ve bu alanda yatırımcılara öncülük edecek olan, ‘Yöresel Ürünler Satış Merkezi Projesi’ inşaatı hızla devam ediyor.

Millet Bahçesi ve Bekir Avlupınar Caddesi yayalaştırma projesi kapsamında devam eden çalışmaları yerinde inceleyen Belediye Başkanı Prof. Dr. Alim Işık, daha sonra Kütahya Şehirlerarası Otobüs Terminali önünde inşaatı devam eden Yöresel Ürünler Satış Merkezi inşaat çalışmalarını inceledi.

ÖNEMLİ BİR KATKI

Yöresel Ürünler Satış Merkezi’nin Kütahya’nın yıllardır dillendirdiği yol ticaretine önemli katkı sağlayacağını ifade eden Başkan Işık, Çalışma ekibine işlerinde kolaylıklar diledi. Başkan Işık, projenin son aşamaya geldiğini ve yeni yılın başında açılışını gerçekleştirmeyi planladıklarını belirtti.

Yöresel Ürünler Satış Merkezi inşaat alanını gezen Başkan Işık, daha sonra SERA Alışveriş Merkezi önünde açılan Klasik Araç Sergisini gezdi. Araç sahiplerinden bilgi alan Başkan Işık, her biri antika değerinde olan araçları inceledi.

Cevap yazın

Your email address will not be published.

Kütahya'dan son Kültür haberleri

‘İNSANLIĞA HAYIR GETİRSİN’

“Peygamberimiz ve Vefa Toplumu” temasıyla kutlanacak Mevlid-i Nebi Haftası etkinlikleri hakkında İl Müftüsü Hüseyin Demirtaş’tan bilgi

‘YAYGARAYI BASALIM’

UNESCO Yaratıcı Şehirler Ağı’na verilen sözleri kadınların tutacağını belirten Katılımcı Kadınlar Kooperatifi Yönetim Kurulu Başkanı Cemile