1 dakikada okunabilir

KUTSO AKADEMİ EĞİTİMLERİ YAKINDA YÜZ YÜZE

KUTSO Yönetim Kurulu Üyesi Mustafa Aktaş, çevrimiçi devam eden KUTSO Akademi eğitimlerinin şartlar uygun olursa yakın bir zamanda yüz yüze gerçekleştirilmesini arzu ettiklerine değindi

Kütahya Ticaret ve Sanayi Odası (KUTSO) ile Kütahya Dumlupınar Üniversitesi Sürekli Eğitim Merkezi (DPÜSEM) iş birliğindeki Risk Yönetimi eğitimi, çevrimiçi olarak gerçekleştirildi.

Programın açılış konuşmasını yapan KUTSO Yönetim Kurulu Üyesi Mustafa Aktaş, pandemi döneminde yüz yüze yapılamayan KUTSO Akademi eğitimlerinin, online devam ettiğini, şartlar uygun olursa yakın zamanda yüz yüze gerçekleştirilmesinin arzu edildiğini belirtti.

SORULAR CEVAPLANDIRILDI

Dumlupınar Üniversitesi İİBF Uluslararası Ticaret ve Finans Bölümü Dr.Öğr.Üyesi Ferit Karahan, risk kavramı, riski tanımlama, risk kaynakları, risk grupları, risk karşısında yatırımcı tipleri, risk ölçümü, portföy kavramı ve gereksinimi, piyasa riskleri, uluslararası riskler, risklerden korunma gibi konularda bilgiler vererek, katılımcıların sorularını cevapladı.

Cevap yazın

Your email address will not be published.

Kütahya'dan son Eğitim haberleri

OKULLAR YÜKSELİYOR

Kütahya Merkez ve ilçelerde Kütahya İl Özel İdaresi desteği ile yapımı devam eden altı okul hızla

ÖĞRENCİYİ ŞEHRE ÇEKEBİLİRİZ

Öğrenci yurtlarının kampüse yakınlığı sebebiyle şehirden ayaklarının kesildiğinin farkında olduklarına değinen Rektör Kazım Uysal, başarılarla kazanılan