3 dakikada okunabilir

TEMENNİM BU DEFTERİN BİR AN ÖNCE KAPANMASI

Okul ziyaretinde bir araya geldiği öğrencilere tedbir uyarılarında bulunan İl Milli Eğitim Müdürü Hasan Başyiğit, salgın hastalık defterinin en kısa sürede kapanmasını temenni etti. Başyiğit, “Yüz yüze eğitimin kesintiye uğramasının akla bile gelmeyeceği güzel günlere ulaşırız” dedi.

İl Millî Eğitim Müdürü Hasan Başyiğit Nafi Güral Fen Lisesini ziyaret etti. Başyiğit’e Ortaöğretim Hizmetleri Şube Müdürü İrfan Kanık eşlik etti.

Okul ve çevresinde incelemelerde bulunan İl Millî Eğitim Müdürü Hasan Başyiğit, Okul Müdür Vekili Ömer Yeşil’den okulun genel durumuyla ilgili ve eğitim öğretim konularında bilgi aldı.

Daha sonra sınıfları ziyaret eden İl Millî Eğitim Müdürü Hasan Başyiğit, öğrencilerle sohbet etti. Öğrencilere salgın hastalık sürecinde yüz yüze eğitime geçildiğini belirterek tedbirlere riayet edilmesi gerektiğini, aşı olunması gerektiğini ifade eden Başyiğit, “Bu hastalıktan korunmamız ve kurtulmamız aşıya ve maske-mesafe-hijyen kurallarına uymamıza bağlı” dedi. Hasan Başyiğit, “Bu konularda duyarlı davrananlara, ülkemiz, milletimiz ve tüm insanlık adına teşekkür ediyoruz” dedi.

‘AKLA BİLE GELMEYECEĞİ

GÜNLERE ULAŞIRIZ’

Salgın hastalık defterinin en kısa sürede kapanması temennisinde bulunan Hasan Başyiğit, “Yüz yüze eğitimin kesintiye uğramasının akla bile gelmeyeceği güzel günlere ulaşırız. Fakat bu hepimizin azim ve gayretiyle gerçekleşecek.” Şeklinde konuştu.

Sınıf ziyaretlerinin ardından İl Millî Eğitim Müdürü Hasan Başyiğit öğretmenler odasında öğretmenlerle bir araya gelerek sohbet etti, eğitim öğretim konularında bilgi aldı. Öğretmenlere sağlıklı, başarılı bir eğitim öğretim yılı temenni eden Başyiğit, çalışmalarında kolaylıklar diledi.

Cevap yazın

Your email address will not be published.

Kütahya'dan son Eğitim haberleri

YOL GÖSTERECEK’

Okul bazlı değerlendirme raporunun kendileri için yol gösterecek bir kılavuz niteliği taşıdığını ifade eden milli Eğitim

HEYECAN DOLU ZİYARET

Arçelik Mini Garage, Origami/Krigami İstasyonu, 3D Tasarım İstasyonu, Robotik Kodlama İstasyonu, Mobil Uygulama İstasyonu, Nesnelerin İnterneti