2 dakikada okunabilir

ÖĞRENCİLER KİTAPLARLA TANIŞACAK

Milli Eğitim ve Kültür Turizm İl Müdürlüğü arasında imzalanan “Kitaplarla Tanışma Günleri” protokolü ile belirlenen gün ve saatlerde öğretmen ve öğrencilere yönelik tanıtım çalışmaları düzenlenecek

Milli Eğitim Müdürlüğü ve Kültür Turizm İl Müdürlüğü arasında protokol imzalandı

Kütahya Merkez’de ilkokul ikinci, üçüncü ve dördüncü sınıf öğrencilerine yönelik “Kitaplarla Tanışma Günleri” düzenlenmesi amacıyla İl Milli Eğitim Müdürlüğü ve İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü arasında protokol imzalandı. 

İl Millî Eğitim Müdürlüğü adına Millî Eğitim Müdürü Hasan Başyiğit ve İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü adına İl Kültür ve Turizm Müdürü Zekeriya Ünal’ın imzaladığı “KitaplarlaTanışma Günleri” protokolü ile öğrencilere yönelik tanıtım çalışmaları düzenlenecek. Belirlenen gün ve saatlerde öğretmen ve öğrencilere yönelik tanıtım çalışmalarında etkinlik saat ve programı belirlenecek, kütüphanede bulunan kitaplarla ilgili öğrencilere bilgilendirme yapılacak.

İl Millî Eğitim Müdürümüz Hasan Başyiğit ve İl Kültür ve Turizm Müdürü Zekeriya Ünal protokolün hayırlı olmasını diledi.

Cevap yazın

Your email address will not be published.

Kütahya'dan son Eğitim haberleri

OKULLAR YÜKSELİYOR

Kütahya Merkez ve ilçelerde Kütahya İl Özel İdaresi desteği ile yapımı devam eden altı okul hızla

ÖĞRENCİYİ ŞEHRE ÇEKEBİLİRİZ

Öğrenci yurtlarının kampüse yakınlığı sebebiyle şehirden ayaklarının kesildiğinin farkında olduklarına değinen Rektör Kazım Uysal, başarılarla kazanılan